سنگ قبر برای فروش

سنگ قبر برای فروش: بنای یادبود یک فرد مرده یا رویداد یا پیروزی در جنگ.

جزئیات محصول

سنگ قبر برای فروش


بنای رنسانس آفریقا، واقع در داکار، پایتخت سنگال، بالاترین بنای یادبود در جهان است. در تاریخ 3 آوریل 2010، مراسم افتتاحیه آثار رنسانس آفریقایی برگزار شد، که نماد حرکت مردم آفریقا از جهل به روشنایی و تعهد جدی آنان به احیای و پیشرفت آفریقا بود.


53 متری 22،000 تن آثار تاریخی آفریقایی رنسانس در تپه پستان چپ در ساحل غربی داکار قرار دارد. جسم اصلی مجسمه از سه شخصیت تشکیل شده است، یک مرد قدرتمند با افتخار بر روی صخره، با یک زن زیبا در او دست راست و یک پسر در بازوی چپ خود. بازو پسر رو به جلو گسترش می دهد و به فاصله اشاره می کند. آنها در شکل های مختلفی هستند و آنها سازگار و ملایم هستند.
رئیس جمهور سنگال، عبدالله فردی، طرح خود را برای آثار هنری طراحی کرد که توسط معمار فرانسوی طراحی شده بود. ساخت این بنای یاد شده 34 ماه طول کشید. این بنای 53 متری نیز موزه تمدن آفریقایی و یک سالن فیلم و تلویزیون بود.
در مراسم افتتاحیه این بنای تاریخی در تاریخ 3 آوریل 2010، عبدالعزیز عبدالله، وزیر امور خارجه سنگال، گفت که او نه تنها به سنگال و همچنین آفریقا متعلق است. این مردم آفریقا را از جهل به نور نشان می دهد و به شدت متعهد به بهبود و پیشرفت آفریقا است. یک اثر هنری به قاره آفریقا ما اختصاص داده شده است. »همانطور که از نام آن بر می آید، بنای رنسانس آفریقایی معنای منحصر به فرد آفریقا دارد. ما تاریخ و سرنوشت مشترکمان را فراموش نمی کنیم. پس از پنج قرن عبادت، آفریقایی ها افزایش یافته است و در قرن 21 وارد کنترل بیشتر بر سرنوشت خود شده است تا هر زمان دیگر در تاریخ.
رئیس جمهور آفریقایی ریاست جمهوری در سال 2000 پس از پروژه "پروژه فرهنگی" در شش پروژه بزرگ (به جز بنای یادبود و میدان یادبود، نمایشگاه ملی ملی آفریقا سنگال، موزه تمدن سیاه، مکتب هنر ملی، آفریقا و مهندسی ساختمان کنفرانس در خارج از کشور )، یکی از ایده های طراحی آن از سوی رئیس جمهور به دست آمده است.


شرح محصولات اصلی برای فروش در سنگ قبر:


1. نام پرونده سنگ قبر برای فروش
2. سبک اروپا سبک
3. اندازه   برای اندازه های سفارشی، اندازه استاندارد و مجلسی موجود است، برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.
4. سطح جلا، حک شده، خرد شده، تقسیم طبیعی، ماسه ریخته گری، و غیره ...
5. مواد G664 / G654 / G603، زیتون سبز، Paradiso، Auroru، باهاما آبی، قرمز چند رنگی، گربه چشم، شانشی سیاه، کارا سفید ...
6. بسته بندی جعبه چوبی قوی، در داخل پلاستیکی پیچیده شده است.
7. خدمات کارخانه های خود را کنترل کیفیت دقیق، قیمت رقابتی، طراحی طراحی CAD، نقل قول سریع و تحویل.
8. تحویل 20-30 روز پس از سپرده
9. شرایط پرداخت Normally، توسط T / T، 30٪ سپرده به عنوان تایید کننده، تعادل قبل از حمل و نقل. L / C نیز موجود است.


Tombstone تصاویری از محصولات اصلی را به فروش می رساند:


ES-T (25)_副本

Hot Tags: سنگ قبر برای فروش، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like