سنگ قبر

سنگ قبر: یادبود محل دفن مرده ها، معمولا از سنگ ساخته شده، بلکه از چوب، فلز و دیگر مواد ساخته شده است.

جزئیات محصول

سنگ قبر


کنجد سیاه 654، شانشی سیاه و قرمز هند شایع ترین و با کیفیت بالا از سنگ قبر هستند.


گرانیت قرمز هندی قرمز، بافت سخت، مقاومت اسیدی و قلیایی، مقاومت در برابر آب و هوای خوب، می تواند به مدت طولانی در خارج از منزل مورد استفاده قرار گیرد. همچنین گرانیت با بالا بودن باربری، مقاومت فشاری، انعطاف پذیری ساینده، برش و شکل دادن آسان، و توانایی ساخت صفحات نازک و بزرگ برای انواع اثرات سطح - پرداخت، مات، سنگ زنی خوب، آتش، درمان چاقو آب، و انفجار شن و ماسه. معمولا برای زمین، مراحل، پایه، گام، چوب الوار و غیره استفاده می شود. ، اغلب برای دیوار در فضای باز، زمین، دکوراسیون استوانه ای استفاده می شود.

معدن قرمز هند در نزدیکی استان ILKAL KARNATAICA در جنوب هند، حدود 500 کیلومتر، از BANGALORE به معدن به طور کلی باید از BANGALORE، به طور کلی به HESPET با قطار سفر، و سپس انتقال به ماشین، معادن به طور کلی در منطقه واقع شده است زمین، حدود 10 کیلومتر مربع، با بیش از 10 معدن، به زمین معدن گودال باز می شود، توزیع معادن متمرکز است.

سنگ قرمز سنگ هند اساسا ساختار پایین قرمز است، بدون دانه، با توجه به رنگ، کریستال منتظر سنت های مختلف برای صبر کردن برای عمیق قرمز، صورتی، گل بزرگ، در گل، floret.این رقم نسبتا پایدار است، در همان معدن ، رنگ آن، کریستال، الگوی و ... کمی تغییر می کند، نقص اصلی گل سیاه است، دانه سیاه، ریشه قرمز، گل یکنواخت نیست، کرک و غیره. اندازه اندازه بلوک. در میان آنها کشور ما بیشتر شبیه به گل عمیق قرمز بزرگ است اما مواد اولیه مورد نیاز آن بسیار کم است. متوسط تولید روزانه حدود 30 تا 40 متری است و چندین معدن بزرگ مانند GME، MML و BTC وجود دارد. خروجی آن نسبتا بزرگ است، اما هر روز بیش از 50 متر مکعب در روز است. حاکم به طور کلی حدود 25 سانتی متر است، برخی از معادن فقط 10 تا 15 سانتیمتر است، اگر نقصی باشد، به طور کلی اجازه می دهد حاکم باشد. مقیاس MML باید مقیاس مرزی برای مواد اولیه و سپس تخفیف باید داده شود.


سنگ قبر سنگ های اصلی محصولات:


1. نام محصول سنگ قبر
2. سبک اروپا سبک
3. اندازه اندازه استاندارد و سفارشی موجود برای اندازه های سفارشی، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
4. سطح جلا، حک شده، خرد شده، تقسیم طبیعی، ماسه ریخته گری، و غیره ...
5. مواد G664 / G654 / G603، زیتون سبز، Paradiso، Auroru، باهاما آبی، قرمز چند رنگی، گربه چشم، شانشی سیاه، کارا سفید ...
6. بسته بندی جعبه چوبی قوی، در داخل پلاستیکی پیچیده شده است.
7. خدمات کارخانه های خود را کنترل کیفیت دقیق، قیمت رقابتی، طراحی طراحی CAD، نقل قول سریع و تحویل.
8. تحویل 20-30 روز پس از سپرده
9. شرایط پرداخت Normally، توسط T / T، 30٪ سپرده به عنوان تایید کننده، تعادل قبل از حمل و نقل. L / C نیز موجود است.


سنگ قبر از تصاویر اصلی محصول:


European Style Tombstone one 3

Hot Tags: سنگ قبر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like