طرحهای سنگین

طرح های سنگی: می توان آن را به طراحی سنگ قبر سنتی و طراحی سنگ قبر هنری تقسیم کرد.

جزئیات محصول

طرحهای سنگین


تعریف طراحی سنگ قبر میتواند به طراحی سنگ قبر سنتی و طراحی مجسمه هنری تقسیم شود. این یکی از طرحهای توسعه یافته با نیازهای Times است. استفاده از دید و معنی به عنوان وسیله ارتباط و بیان. از طریق روشهای مختلف برای ایجاد و ترکیب نمادها، زیور آلات، تصاویر، تجربه زندگی و معنای زندگی، ارزش، ایجاد یک تصویر بصری استفاده می شود برای انتقال ایده ها و یا پیام ها برای بیان غم و اندوه، miss. طراحان تپه سنگ ممکن است تخصص در تایپوگرافی، هنرهای تجسمی، مجسمه سازی، دکوراسیون، طرح بندی صفحه، و غیره طراحی تندیس معمولا به فرآیند ساخت (طراحی) و کار پایان می پردازد.


هنر تابلستون، نباید بگوید که سنگ قبر سنتی چینی و سنگ قیمتی سنتی مردم چین. همچنین برخی از مدل سازی های دکوراسیون هنر مانند تزئین منبت کاری، دستبند ارزشمند، مانند صنایع سنگی، حیوانات و پرندگان و غیره، اما سنگ قبر سنتی بیشتر زبان معماری است نه با زبان مجسمه سازی برای ساخت، مانند سنگ، سنگ چند Que، سنگ، baluster، ستون هیئت مدیره، امداد و ارزش. این کار دستی تزئین جزء ساختمان، اما اغلب از متعلق به ساخت برخی از هیچ تصویر هنری شخصیتی تیزهوش استوار نیست. به دلیل کمبود فردیت، چهره ای که در آن وجود دارد یا توسط هرکسی استفاده می شود بیشتر از حیات است. افرادی که به چنین گورستان وارد می شوند، احساس سفتی، یکنواخت و افسرده را احساس می کنند.
مجسمه سازی به عنوان یک شکل هنری برای ساختن سنگ قبر، محیط را پر از حیاتی می کند، به طور کامل فضای فرهنگی غنی را نشان می دهد، فهم زندگی و احترام به زندگی را بیان می کند. هر شخص متوفی شخصیت خود را، چه بزرگ، از جمله تصویر، شخصیت، حرفه، باور و تجربه. زبان مجسمه سازی و زبان زندگی می تواند به خوبی ارتباط برقرار و تبدیل شود. هر سنگ قبر، یک کار کامل از هنر است، نمایانگر، خلاصه سازی و تحریک زندگی جانبازان است. افرادی که در چنین مقبره ای قرار دارند، راحتی، عفونت و روشنگری را به ارمغان می آورند و این امر میراث و ترویج فرهنگ انسانی و کمک به تمدن بشری است.


طراحی مجسمه اصلی محصولات:


1. نام محصول سنگ قبر
2. سبک اروپا سبک
3. اندازه اندازه استاندارد و سفارشی موجود برای اندازه های سفارشی، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
4. سطح جلا، حک شده، خرد شده، تقسیم طبیعی، ماسه ریخته گری، و غیره ...
5. مواد G664 / G654 / G603، زیتون سبز، Paradiso، Auroru، باهاما آبی، قرمز چند رنگی، گربه چشم، شانشی سیاه، کارا سفید ...
6. بسته بندی جعبه چوبی قوی، در داخل پلاستیکی پیچیده شده است.
7. خدمات کارخانه های خود را کنترل کیفیت دقیق، قیمت رقابتی، طراحی طراحی CAD، نقل قول سریع و تحویل.
8. تحویل 20-30 روز پس از سپرده
9. شرایط پرداخت Normally، توسط T / T، 30٪ سپرده به عنوان تایید کننده، تعادل قبل از حمل و نقل. L / C نیز موجود است.


طراحی مجسمه اصلی تصاویر محصول:


European Style Tombstone one 3

Hot Tags: طرح های سنگی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like