یادگارهای قبرستان

یادبود معبد: سنگ طبیعی طبیعی یا سنگ مصنوعی به طور معمول، سنگ گرانیت سنگ مرمر اولین ماده انتخاب است.

جزئیات محصول

یادگارهای قبرستان


گورستان نوعی نوع گورستان گورستان است. با توسعه The Times، ساخت و ساز مدرن قدمت به سمت جهت چشم انداز، هنر، سه بعدی، شخصی و صنعتی سازی حرکت می کند. پارک کایلین پینگتان و دیگر گورستان برجسته نیز ساخته شده اند.


در بسیاری از فرهنگ ها، وظیفه خانواده بود که محل دفن برای مرده ها را فراهم کند، زیرا به طور گسترده ای اعتقاد داشت که خویشاوندی از مرگ جان سالم به در برده است. در کتاب مقدس، زمین هایی که ابراهیم از غارها خریداری شد، غارهایی بود که می توانست آن را دفن کند مرده از خانواده اش
سایت گورهای خانوادگی اغلب انتخاب می شود: در چین، یک فنگ شویی کارشناسی ارشد سایت را برای ناحیه ای بامزه انتخاب می کند. همچنین ممکن است گورستان ها "مقدس" یا ممنوعه باشند. در کشورهایی مانند ژاپن و مکزیک، گورستان ها برای عبادت برای مرده ها در موارد خاص. در کشورهای دیگر و در دیگر جوامع مذهبی، گورستان های ویران شده و کم جمعیت هستند. محل هایی با کیفیت آب خوب؛ کره جنوبی به طور سنتی از ستیزه جویان زمین برای انتخاب زمین های مقدس دعوت می کند، بنابراین "ارواح شیطانی ارواح شیطانی" نمی توانند تمایل به همبستگی با اجداد خود همیشه قوی بوده است، پسر شاگردان آسیایی گاهی اوقات بهای بقایای اجداد خود را به ژاپن یا چین برای دفن باز می گرداند؛ در جهان غرب، "خانه" مرده توسط هوا، راه آهن و دریا.
حتی در مواردی که یک قبیله یا جامعه مسئول تأسیس یک قبرستان است، دفن در یک قبرستان یک امتیاز محرمانه است. افراد خارج از کشور ممکن است در شهرها یا شهرها زندگی کنند اما نمیتوانند در گورستان هایشان دفن شوند. یهودیان مقدس، رومیان و سایر مردم گورستان های خاصی را برای دفن مجرمان، بیگانگان و فقرا تاسیس کرد. در اروپا، جادوگران و قاتلان محکوم و همچنین کسانی که خودکشی کرده اند، مجاز به دفن در قبرستان از قرون وسطی تا سال های 1890 نبوده اند.


بنای یادبود گورستان محصولات اصلی:


1. نام محصول یادگارهای قبرستان
2. سبک اروپا سبک
3. اندازه اندازه استاندارد و سفارشی موجود برای اندازه های سفارشی، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
4. سطح جلا، حک شده، خرد شده، تقسیم طبیعی، ماسه ریخته گری، و غیره ...
5. مواد G664 / G654 / G603، زیتون سبز، Paradiso، Auroru، باهاما آبی، قرمز چند رنگی، گربه چشم، شانشی سیاه، کارا سفید ...
6. بسته بندی جعبه چوبی قوی، در داخل پلاستیکی پیچیده شده است.
7. خدمات کارخانه های خود را کنترل کیفیت دقیق، قیمت رقابتی، طراحی طراحی CAD، نقل قول سریع و تحویل.
8. تحویل 20-30 روز پس از سپرده
9. شرایط پرداخت Normally، توسط T / T، 30٪ سپرده به عنوان تایید کننده، تعادل قبل از حمل و نقل. L / C نیز موجود است.


تصاویر اصلی محصولات یادبود گورستان:


Germany monumen one 2

Hot Tags: یادبود قبرستان، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like