صفحه اصلی > اخبار > محتوای

کاشی مرمر چیست؟

Mar 23, 2020

کاشی مرمر چیست؟


مفهوم: کامپوزیت ، که متعلق به مؤلفه ساختار فنی است ، یعنی ترکیب دو یا چند ماده مختلف را مواد کامپوزیتی می نامند. به عنوان مثال ، کاشی های مرمر طبیعی و سرامیک با هم به کاشی های کامپوزیتی مرمر ترکیب می شوند. این اسم به معنای واقعی کلمه قابل درک است ، به طور خاص: محصول کاشی با ساختار دو لایه ، لایه بالایی هیئت مدیره و لایه پایین آن کف کاشی است که با یک چسب محکم به هم چسبیده اند تا یک سنگ مرمر شکل بگیرد. کاشی کامپوزیت.

شدت زیاد

در روزهای ابتدایی ، چنین کالاهایی محصولات رده بالا بودند و اکنون برندهای زیادی وجود دارند ، اما بسیاری از مارک های قوی وجود ندارند و ظرفیت تولید خیلی زیاد نخواهد بود. سختی این نوع محصول بیشتر می شود ، زیرا سختی سنگ کم است و کاشی اضافه می شود ، بسیار بهتر است. کل سنگ شکننده است ، به همراه بافت ترک می خورد و به راحتی به قلیایی باز می گردد ، و چقرمگی آن ضعیف است. سنگ ، ساخته شده از سنگ طبیعی مقاوم در برابر سایش و سختی بسیار افزایش یافته است.

2. ساخت خوب

بزرگترین مزیت محصولات کامپوزیت این است که آنها سبک تر و آسان تر برای ساخت هستند. سنگ اصلی بزرگ ، سنگین ، ضخیم ، آسانسور برای بلند کردن نیست و پردازش آن دشوار است. سنگ کامپوزیت کاشی و سرامیک نسبتاً سبک است. از این روش می توان مستقیماً برای روش ساخت کاشی استفاده کرد که می تواند میزان خرد شدن و هزینه نصب را به شدت کاهش دهد. استفاده از کاشی ها نسبت به سنگ بسیار راحت تر است. با توجه به ویژگی های کاشی ها و ویژگی های برجسته سنگ ، ساخت آنها بسیار آسان تر است.

3. هماهنگی کلی رنگ

انحراف کرومی مشکل اصلی سنگ و همچنین مشکل کاشی و سرامیک است. بنابراین ، در ترکیب ، انحراف کروماتیک کاهش می یابد. پس از برش سنگ طبیعی نازک ، میزان استفاده از سنگ بسیار افزایش می یابد و اختلاف رنگ سطح تخته بسیار کاهش می یابد و این باعث می شود این سنگ طبیعی تر و زیبا تر شود. بنابراین کاشی کامپوزیت سنگ باعث کاهش هزینه ، میزان بهره برداری و هماهنگی رنگ می شود.King's Golden Marble