صفحه اصلی > اخبار > محتوای

کاشی های مرمر نقش بزرگی را ایفا می کنند

Mar 10, 2020

کاشی های مرمر نقش بزرگی را ایفا می کنند


وقتی صحبت از نیاز دکوراسیون داخلی ما می شود ، همه چیز را می خواهیم. یک کالای مبلمان خوب و مرسوم ، مد روز ، کفپوش با شکوه و البته نقوش کاشی جذاب. در زمان های فعلی ، ما با دقت صرف می کنیم و تقریباً همه چیز را در بازار جستجو می کنیم ، اما هنوز هم در نهایت پیدا می کنیم چیز بزرگی برای دکوراسیون خانه نیست. با این حال ، در بخش تزئینات دیواری و کف ، کاشی های مرمر نقش بزرگی را ایفا می کنند.

تراورتن کربنات کلسیم کلسیم است که معمولاً به آن سنگ آهک گفته می شود. این مواد برای هزاره در ساخت سازه ها مورد استفاده قرار می گیرند. Colosseum در رم از این مواد ایجاد شده است که به نظر می رسد در رم و ترکیه در مقدار زیادی وجود دارد. مرکز لینکلن نیویورک و مرکز گتی لس آنجلس نیز از کاشی های تراورتن به طور گسترده استفاده کرده اند.

در اصل ، اگر شما یک کفپوش را انتخاب می کنید ، می توانید در حالی که از تم فعلی که در خانه دارید استفاده کنید و یا اینکه هنوز ملک شما در دست ساخت است ، شروع کنید ، شاید لازم باشد که آن را به خوبی برنامه ریزی کرده و یک ماده کفپوش را انتخاب کنید که ترکیب کاملی خواهد بود برای موضوع یا ایده ای که ممکن است برای اقامت خود بخواهید. اگر بودجه کافی برای مواد کفپوش خود دارید ، ممکن است دوست دارید آن دسته از کفپوش ها را که به اندازه کافی بادوام هستند و در نظر بگیرید بسیار طولانی در نظر بگیرند.

سنگفرش ها اقتصادی ترین پارچه در صنعت تزئینات در فضای باز و چشم انداز هستند. این بیت های سنگ در اندازه های مختلف موجود است و از نظر مقاومت غیرقابل باور است. ممکن است برای فضای مورد نظر در فضای باز از سنگفرش برای استراحتگاه در داخل باغ و تخته سنگهای سنگی استفاده کنید. سنگفرشها اغلب خاکستری هستند ، اما در کنار سبز روشن با گیاهان جلوه ای جالب می بخشند که با باغهای عاشقانه فرانسه یادآوری می کند که به نظر می رسد هرج و مرج نظم حاکم بر هرج و مرج است.

در خاتمه ، اگر شما توانایی پرداختن به یک متخصص حرفه ای را دارید ، بگذارید او کار را انجام دهد. اگر شما یک پشتیبان DIY هستید ، خود را با دستگاه و لوازم جانبی بکشید و تمام مراحل تجویز شده را با دقت دنبال کنید. از این گذشته ، کاشی های مرمر معمولاً ارزان نیستند ، و این بدان معنی است که شما نمی خواهید پول خود را صرفاً به دلیل این که به شما در امتحان کردن اموال خود می پردازید از دست بدهید.

Marble