صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نقوش برجسته چقدر است؟

Apr 27, 2018

سنگ برای سنگ مزار خالص، با دوام، ضد خوردگی، مقاوم در برابر هوا و نرم افزار رایگان است و به اندازه کافی پایدار است که خارج از منزل قرار داده شده است. گرانیت، به عنوان نوع سنگ دانه بدون شک ارضا نیازهای بالا.


می گيرند معمولا مورد استفاده در سنگ مزار مدرن سیاه و سفید، خاکستری، قرمز، آبی، سبز و سفید، که همان رنگ به عنوان رنگ سطحی، و خطوط براق و بی رنگ و زخم آنها. در میان مواد جامد و رنگارنگ گرانیت شفق قطبی، هند قرمز, مروارید آبی و سیاه و سفید مطلق Shanxi مورد توجه است توسط مشتریان. قرمز هند نجیب و با شکوه و آتشین سال حرفه ای با شکوه آن است; سیاه Shanxi نماد روح جدی و با وقار، جاودانه و عمیق به یاد داشته باشید.

بنابراین کاملا ممکن است به استفاده از تجهیزات پردازش خط مونتاژ شکل و اندازه هر سنگ مزار، متفاوتند. در عوض، آن است که تنها امکان استفاده از ابزار های مختلف با توجه به اشکال مختلف از لوازم جانبی مختلف سنگ گور است. بنابراین، انتخاب مجسمه بسیار مهم است! مجموعه ای از مواد سنگ گور باید مشابه ممکن است منظور اطمینان همان سختی است. پس از چند صد سال از توسعه، صنعت سنگ مزار در فوجیان به تدریج انتخاب مواد مختلف مورد استفاده: کنجد سیاه Shanxi سیاه گرانیت ها قرمز هندی، قهوهای مایل به زرد قهوه ای, شفق, Vizag آبی, کنجد سفید G603 و دیگر سنگ. این سنگ پایدار در ظاهر و مشابه تراکم و رنگ خالص، بسیار مناسب برای سنگ مزار هستند.


تا کنون اکثر کنده کاری روی سنگ مزار پردازش هنوز در دست کنده کاری، طوری که هر جزئیات را می توان تضمین شده است و هر جزئیات را می توان تصفیه شده استوار است. روش های مدرن از کنده کاری عبارتند از: استفاده از کامپیوتر کنترل بیت های روتاری و سندبلاست بیش از استنسیل لاستیک. ترک حروف، اعداد و نمادهای سنگ در معرض بلستر تقریبا هر نوع نوشته یا آثار هنری ایجاد کنید. از سنگ مزار با دست حک شده بود، که سنگ قبر سنگ تولید شده در جهان منحصر به فرد باشد می توان گفت درست است.


قیمت سنگ مزار بسته به طراحی، اندازه آن. طراحی متفاوت قیمت متفاوت است. وب سایت ما انواع طرح های مرجعی است. سفارشی طراحی استقبال می کنیم.

با ما تماس بگیرید اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر و نقل قول خوش آمدید.


How Much Are Headstones.jpg