انواع سنگ مرمر

انواع سنگ مرمر

جزئیات محصول

انواع سنگ مرمر


سنگ مرمر سنگ دگرگونی است که در اثر درجه حرارت بالا و فشار زیاد در پوسته ایجاد می شود. نیروهای داخلی پوسته زمین باعث تغییر کیفی انواع سنگهای اصلی می شوند ، یعنی ساختار ، ساختار و ترکیب مواد معدنی اصلی سنگها تغییر کرده اند. سنگهای جدید که از طریق تغییرات کیفی شکل گرفته اند ، سنگهای دگرگونی نامیده می شوند.
سنگ مرمر عمدتاً از کلسیت ، سنگ آهک ، مارپیچ و دولومیت تشکیل شده است. اجزای اصلی آن کربنات کلسیم است و بیش از 50٪ آن را تشکیل می دهد. از آنجا که مرمر حاوی ناخالصی معمولی است ، و عملی که caco3 به دست می آید دی اکسید کربن ، کاربید ، بخار آب در جو ، آسان همچنین نجیب و حل و خوردگی ، و باعث می شود سطح خیلی سریع از بین برود. سنگ مرمر از نظر طبیعت نرم است که نسبت به گرانیت است.
سنگ مرمر سنگ مرمر به طور کلی سنگ زنی ، پرداخت ، تبلور و پردازش سنگ مرمر بین المللی مرمر معروف به سنگ مرمر ، با بافت طبیعی و ساده ، رنگ روشن و زیبا ، به طور گسترده ای در دیوار داخلی ساختمان استفاده می شود ، زیرا سنگ مرمر نسبتاً سست است ، بافت نرم میزان جذب آب نسبتاً زیاد است. خط شیرین بیشتر است ، بنابراین در فرآیند پردازش ، نصب و راه اندازی حمل و نقل و استفاده آسان از آن در انواع آلودگی و تغییر شکل پیچیدگی ظاهر می شود ، از دست دادن آسان نور و سایر پدیده ها ، اثرات تزئینی را تحت تأثیر قرار می دهد. پرستاری از سنگ مرمر یک دوره مورد نیاز در صنعت پرستاری است. برای انجام تجزیه و تحلیل مقایسه ای از اتمام مرمر ، روشهای پرستاری را می توان به:
هدف این است که سنگ تا حد ممکن برای جذب آب استفاده شود تا قانون جذب آب سنگ کاهش یابد. بعد از 300 # ضد آب خواهیم کرد. در آن زمان ، اثر ضد آب به دلیل سنگ زنی کاهش می یابد یا از بین می رود.
برای برخورد با مواد سنگی نسبتاً گشاد ، به عنوان مثال ماسه سنگ سفید ، ماسه سنگ ، جنگل بارانی گرمسیری ، سنگ دانه چوب منتظر بمانید تا ابتدا بخواهید از مواد بالا برای مهر و موم محکم کننده استفاده کنید (اگر روکش غیر آلی فوق العاده سخت ، 40٪ از محتوای بالای سیلیکون آلی درزگیر رزین) قبل از پردازش ، ساختن مواد سنگی در پر کردن مواد سفت و سخت شده در همان زمان را نیز می سازیم.
ترکیب و خصوصیات ساختاری مرمر به این ویژگی ها می دهد:
(1) عملکرد تزئینی عالی ، سنگ مرمر حاوی تابش و رنگ روشن ، رنگ غنی نیست ، به طور گسترده ای برای دیوار داخلی ، دکوراسیون زمین استفاده می شود.
(2) عملکرد پردازش عالی: اره ، برش ، پرداخت ، حفاری ، حکاکی و غیره
(3) مقاومت در برابر سایش سنگ مرمر خوب است ، آسان نیست به پیری ، عمر خدمات آن است که به طور کلی در حدود 50-80 سال است.
(4) در صنعت از سنگ مرمر بطور گسترده استفاده می شود. به عنوان مثال: برای مواد اولیه ، خالص سازی ، حلال متالورژی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
(5) سنگ مرمر دارای ویژگی های موقعیت میدان غیر رسانا ، غیر مغناطیسی ، با ثبات است.


معرفی مختصری در مورد انواع محصولات مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


برخی از تصاویر از نوع محصولات مرمر نشان داده شده است:


Calacatta White_副本

Hot Tags: انواع سنگ مرمر ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like