تراورتن سنگ مرمر

تراورتن سنگ مرمر

جزئیات محصول

تراورتن سنگ مرمر


تراورتن، همچنین به نام کونگشی شناخته می شود، متعلق به سنگ آهک و سنگ مرمر است. معمولا کرم یا نور قرمز است و از کلسیت سپرده شده در چشمه های گرم ساخته شده است. از طریق جریان آب از ذرات رسوب شده و سولفید شده تشکیل شده و کلسیم را در سیلندر ریخته و مجددا با هم مخلوط می شوند. در حفره های زیادی وجود دارد که می تواند آب را حفظ و جذب کند. این حفره ها باید با رزین های مصنوعی یا سیمان پر شوند، در غیر اینصورت نیاز به تعمیر و نگهداری زیاد است.


【نام متفاوت】 sha jugang "چشم زیبا عمل نقش"، darcy، رودخانه بنفش "دانه های کریستال چمن".
تحقیق در مورد انواع و ارقام در چهار کورس پزشکی منتشر شده است.
با توجه به ابر "چشم انداز نقشه آینه نقشه": "سه نوع پست وجود دارد، کسانی که از گیاهان بهترین هستند؛ Jugang از بهار داغ، مانند آرد تصفیه شده، برای طبقه متوسط؛ از igang از کوه سنگ. بخش آن مانند دندان شکسته اسب است. پایین تر است. "
"توضیح دشوار" ابر: "منطقه فوقانی ali است، یک بهار طبیعی است، این بهار تولید می شود به دنبال پست". "چای مای چشم انداختن چشم" ابر: "تراورتن تولید شده در زیارت رودخانه di si، رنگ زرد."
"آبی شیشه" ابر: "شای جیانگ رنگ سفید، مانند گلدان قلیایی، تقسیم دو محصول، رنگ سفید، طعم مشخص نیست." آینه چمن مانا "یون:" shazigang در نزدیکی Mirin، که در آن تولید محل تحصیل توسط yutuo قدیمی ساخته شده است، و یک غار عمیق وجود دارد. رطوبت در غار بالا است و از نور خورشید و باد آزاد است. سفید، نرم، شل و بدون شن و ماسه و سنگ. در بامبو میز صندلی مستقیم gongdi بهار چوبی در پشت کوه، غار وجود دارد، این سوراخ همچنین موقعیت پست درجه بالا رتبه را تولید می کند. برای shangpin jugang، دانشمندان قبلی فکر می کردند موثرتر از بامبو. "
بسته به منبع، دو نوع گیاهان و مواد معدنی وجود دارد. از جمله آنها نوع گیاه را می توان در نوار "زرد بامبو زرد" مشاهده کرد. این محصول معدنی است، دو نوع پست مختلف وجود دارد: یکی از شا جیانگ، یکی است به دنبال پست ها هستیم. معدن اصلی آن تراورتن است.


معرفی مختصر محصولات سنگ مرمر سنگ مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


نمایش برخی از تصاویر از سنگ مرمر محصولات تراورتن:


Beige White Black

Hot Tags: سنگ مرمر سنگ مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like