میزهای سنگی طبیعی

میزهای سنگی طبیعی

جزئیات محصول

میزهای سنگی طبیعی


مرمر که به سنگ مرمر نیز معروف است ، یک سنگ آهک تبلور یافته است ، ماده اصلی آن CaCO3 است. سنگ آهک تحت درجه حرارت و فشار زیاد نرم می شود و مجدداً مجدداً شکل می گیرد تا سنگ مرمر به عنوان محتوای مواد معدنی تغییر کند. دیوارهای ساختمانها ، زمین ، سکو ، ستون ، که اغلب برای بناهایی مانند بناها ، برجها ، مجسمه ها و مواد دیگر نیز استفاده می شود.


ماسه جات سنگ مرمر بسیار آسان است لکه دار ، تمیز باید از آب کمتری استفاده کرد ، مرتباً با یک پارچه کمی مرطوب با مواد شوینده ملایم پاک کنید ، و سپس با یک پارچه نرم تمیز خشک و صاف کنید. با استفاده از یک سنگ مرمر سنگین برای پاک کردن سخت ، دور آن را پاک کنید. در مرحله بعدی با پولیش برقی صیقل دهید ، آن را مجدداً فرسوده تر کنید.
روش نصب
رفع پیچ قفل:
روشها باعث ایجاد سوراخ 1CM در 4 گوشه جدول می شوند و سوراخ های پلاستیکی را به آن اضافه می کنند. سوراخ ها را در موقعیت های مربوط به تکیه گاه قرار دهید و آنها را با پیچ های قفل به سمت پایین رفع کنید. افزودن پد سیلیکونی ضد ضربه یا حلقه تقویت کننده. و چسب همچنین می تواند در نظر گرفته شود که مزایای عملکرد را افزایش می دهد: عملکرد کلی تحمل بار خوب است ، ظاهر ساده و سبک است ، پایداری بهترین است. می توان اطمینان حاصل کرد که هنگام حرکت ، جدول تکان نخورد. تصویر فنی اصلاح شده: مشت زدن نمودار پیچ قفل دیاگرام
مرگ و میر پایین و تنون:
روش نصب شبیه به چوب خراشیده شده و سنگ مرمر تنیون برای ضخیم شدن در چهار طرف مانند جدول
تفاوت زیادی بین سطح سطح و قفسه وجود دارد ، که به پر کردن مواد و سایر فرآیندها نیاز دارد. به طور کلی برای پلاستیک ، قاب چوب بیشتر استفاده می شود ، استحکام قاب آهنی مناسب نیست ، سختی بیش از حد بزرگ است ، در روند جابجایی ممکن است باعث ایجاد جدول شود. بی ثباتی و آسیب به پایین
روش باندینگ:
4 پایه پایانی براکت برای ایجاد قسمت گسترده ای از آن استفاده کنید. برای استفاده از چسب مرمر و غیره برای اتصال ، منطقه تماس را زیاد کنید ، کاربرد عمومی شیشه mesa بیشتر است ، سطح مرمر نیاز به پردازش پایین دارد ، یک لایه از صفحه چوب اضافه کنید ( مواد چوب) عملکرد باربری کلی ضعیف است.


معرفی مختصر به محصولات برتر جدول سنگ طبیعی :


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


جدول صفحه نمایش محصولات سنگ طبیعی جدول تصاویر :


Big white marble 02

Hot Tags: صفحات سنگ طبیعی ، تهیه کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like