کاشی های دیواری مرمر

کاشی های دیوار مرمر

جزئیات محصول

کاشی های دیواری مرمر


کاشی و سرامیک مرمر دارای سطح بدنه برای نشان دادن کامل ، طبیعت با دانه طبیعی ، استفاده در دکوراسیون خانوادگی ، زیبا و آسان است ، اما هنوز هم می تواند انواع سبک خانگی را به راحتی انجام دهد ، بنابراین برخی از صاحبان هنوز می توانند با گذاشتن آجر یا سنگ های سرامیکی مرمر بسازند. کاشی روی دیوار ، اما کاشی و سرامیک مرمر آجر یا سنگ های روی دیوار را می گذارد ، آیا باید مهارت کمی را نگه دارید؟
1. مرحله 1: دیوار خالی را بررسی کنید. این است که metope نمی تواند بیش از همه طبل را خالی کند ، این نیاز به دیوار کاشی و سرامیک مرمر نه تنها ، بلکه اصلی ترین نیاز فروشگاه معماری کاشی و سرامیک است.
مرحله 2: از انسداد استفاده کنید. تأیید کنید که وضعیت دیواره صاف و بدون پوشش دیوار درام خالی جامد است
از انسداد استفاده کنید ، همان چیزی است که ما آن را به عنوان عامل واسطه ای پوشش می نامیم.
3. مرحله 3: دیوار را با چسب و کشیدن مو مسواک بزنید.
این چسب مهمترین عامل در تعیین استحکام دیوارهای کاشی مرمر است.
4- مرحله 4: چسب را روی کاشی مرمر تغییر دهید ، آجر را بر روی دیوار چسبانده و همچنان به پشت چسب آجر بکشید.
مرحله 5: با یک چکش لاستیکی ضربه بزنید
با یک چکش لاستیکی ، متن دمای دما ، به سطح آجر آسیب نمی زند ، می تواند سطح لمسی را فشرده کند ، سطح تنش سطح لمس را اضافه کند ، از تشکیل طبل خالی جلوگیری کنید.
انتظار داشته باشید که مهارت کمی که در بالا وجود دارد بتواند به هر صاحب زینت کمک کند ، خانه زیبایی را که با خودش متناسب است ، طعم خود قرار دهد.


ویژگی های محصول
سنگ مرمر طبیعی است ، به عنوان مصالح تزئینی ساختمان ساخته و مورد استفاده قرار گرفت ، متعلق به سختی مواد سنگی ، استحکام خوب ، مدت زمان سرویس طولانی تر از کاشی و سرامیک است ، سختی سنگ مرمر زیاد نیست ، با این حال از یک طرف این از طرف دیگر همچنین استفاده از کاشی و سرامیک مقاوم در برابر سایش قوی ، مناسب برای استفاده به عنوان دکوراسیون سطح نیست.ماربول هنوز دارای نقص ظاهری است ، قابل راحتی است که قابل شستشو نیز نیست ، بلکه مطابق خرید نیست به طور خلاصه ، نوع کاشی و سرامیک با هم متفاوت است تا بتواند تقاضای زینتی مختلف را برآورده کند و تکنولوژی تولید بی رویه را بی وقفه انجام دهد و نوع درب را تقسیم کند ، در صورت استفاده در دیوار بیرونی برای پخش آجر دیواری بیرونی چسبیده از لحاظ فنی ، کاشی کف مقاوم به سایش ، همچنین دارای آجر جلا دهنده درجه یک بالا و شیک ، سنگ میکروبلوری است که باید صبر کنید.
اثر زینت
در اثر زینت ، مرمر TianRanXing قوی است ، مهمترین ویژگی های طراحی الگوی تزئینی آب کوه ، ابر و غبار ، بافت صاف ، نرم و مرطوب ، زیبا و آسان ، جلوه طبیعی بسیار خوب است ، مانند مرمر سفید به نام سفید مرمر و کاملاً با پردازش و ساخت کاشی و سرامیک از این نظر از مرمر نیز بدتر است. با این وجود نژاد کاشی و سرامیک متنوع است ، دانه رنگی که فرآیند آن را نیز عجیب و غیرمعمول می کند ، می تواند جلوه متنوعی با سبک متفاوت ایجاد کند.
ایمنی و حفاظت از محیط زیست
آیا مرمر و کاشی دارای تابش خاصی هستند؟ برای دقیق بودن ، اشعه وجود دارد ، اما این نیز یک ماده بزرگ است. پرتوهای سنگ مرمر طبیعی بزرگتر است ، این پیشنهاد در فروشگاه های بزرگی زندگی می کند تا مرمر را بطور معمول بچسباند. کاشی و سرامیک کوچکتر است ، به طور معمول روی بدن انسان تأثیر نمی گذارد. خانه یک کاشی یا سنگ مرمر است ، من معتقدم که می دانیم.


خلاصه ای از محصولات کاشی دیواری مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


برخی از تصاویر از محصولات کاشی دیواری مرمر نمایش داده شده است:


nano white marble stone

Hot Tags: کاشی های دیواری مرمر ، تامین کننده ها ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like