طراحی کاشی های سنگ مرمر

طراحی کاشی های سنگ مرمر

جزئیات محصول

طراحی کاشی های سنگ مرمر


کاشی سرامیک آجری آجری و آجر لعاب آجر باز شده است، آجر باز باز است در صورت استفاده از لباس پوشیدن دورتر می تواند به دنبال پرسنل حرفه ای برای خرد کردن از انجام renovating، زیرا او یک کل ارگانیک است و آجر لعاب تنها لعاب سطح ، لعاب و کاشی سرامیک بعد از همه، پس از لعاب فرسوده، می تواند بسیار زشت است و نمی توان بازسازی می تواند یک آجر تنها را تغییر دهید!
1: هر دو سطح دارای برخی از شیارهای نامنظم هستند، برخی با اکو بافت از مواد سنگی، بعضی فقط به عنوان یک نوع دکوراسیون سطح، که متفاوت از سایر کاشی های سرامیکی یکی از روش های بصری، برخی از مصرف کنندگان گمراه خواهد شد توسط تجار با این شیارها می تواند بدون لغزش را افزایش دهد، در اینجا من روشن است که آیا واقعا لغزش ممنوع است، برآورد تنها با توجه به مورچه ها خواهد جلوگیری از اثر لغزشی
2: جنس جنس از کاشی سنگ مرمر همان است که از دیگر کاشی های کفپوش لعاب است، و کل کاشی های سنگ مرمر در واقع با برخی از تکنیک های اضافه شده است، به طوری که رنگ و بافت از کل جن جنبه تا آنجا که ممکن است نزدیک به اثر از سطح کاشی.
لطفا توجه داشته باشید که آنچه گفتم تا حد ممکن نزدیک است، زیرا از لحاظ رنگ نیز حدود 80٪، 90٪ از درجه تقریبی است که پس از اثر سایه نور پردازش شده بر روی دیوار، فاصله دور بسیار متفاوت است، البته نزدیک به دیدن آن است که واقعا زیبا تر از بدن کلی. علاوه بر این، غیر ممکن است که بافت جنین جنس دقیقا همانند بافت سطح است. حداقل امروز، هیچ کارخانه ای در چین وجود ندارد که بتواند خطوطی را در بافت مرمر در جنین ایجاد کند که تنها می تواند بلوک و نقطه ها باشد.
3: اگر چه نام آن مرمر بدن باز است، اما به هیچ وجه همان چیزی نیست که به عنوان سنگ مواد، سطح خراشیده، پرتاب نور در حذف، چرا که معنای واقعی بدن باز، بافت سطح و یا چاپ کردن، من امیدوارم که بتوانیم درک کنیم، سنگ مرمر بدن باز بر روی جاده سنگ مصنوعی نیز بسیار طولانی است ...... اما اکنون این دسته از بهترین کاشی های سرامیکی است.


شرح مختصری از محصولات طراحی کاشی سنگ مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


برخی از تصاویر محصولات کاشی سنگ مرمر نمایش داده می شود:


拼1_副本1

Hot Tags: طراحی کاشی مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like