تامین کننده سنگ مرمر

تامین کننده سنگ مرمر

جزئیات محصول

تامین کننده سنگ مرمر


سنگ مرمر از سنگ های رسوبی و سنگ های دگرگونی سنگ رسوبی ساخته شده است، جزء اصلی آن کربنات کلسیم است، محتوای آن حدود 50٪ -75٪ است، نشان دهنده ضخامت قلیایی است. بعضی از سنگ مرمر حاوی مقدار مشخصی از سیلیکا هستند، در حالی که دیگران نمی کنند. ذرات فیزیکی (به کربنات کلسیم اشاره دارد)، توزیع حاشیه سطحی عموما نامنظمتر و سختی کمتر است.


(1) عملکرد خوب تزئینی، سنگ مرمر حاوی تابش و رنگ روشن، رنگ غنی است، به طور گسترده ای برای دیوار داخلی، دکوراسیون زمین استفاده می شود. عملکرد پردازش عالی: اره، برش، پرداخت، حفاری، حکاکی و غیره
(2) مقاومت در برابر سایش سنگ مرمر خوب است، آسان به پیری، عمر مفید آن به طور کلی در حدود 50-80 سال است.
(3) در صنعت، سنگ مرمر به طور گسترده استفاده می شود. از جمله: استفاده می شود برای مواد خام، تمیز کردن عامل، و غیره
(4) سنگ مرمر ویژگی های موقعیت غیر قابل هدایت، غیر مغناطیسی، پایدار میدان.
از دیدگاه تجاری، سنگهای سنگ آهکی که به طور طبیعی تشکیل شده اند و می توانند جلا باشند، مرمر نامیده می شوند. همه مرمرها برای تمام برنامه های کاربردی معماری مناسب نیستند، بنابراین سنگ مرمر باید به چهار دسته تقسیم شود: A، B، C و D. این روش طبقه بندی به ویژه برای سنگ مرمر های رده نسبتا شکننده C و D مناسب است که نیاز به درمان ویژه قبل یا در طول نصب


کلاس A: سنگ مرمر با کیفیت بالا، با همان کیفیت پردازش عالی، بدون ناخالصی و منافذ.
کلاس B: ویژگی های شبیه به سنگ مرمر کلاس سابق، اما کیفیت پردازش آن کمی بدتر از سابق است؛ یک نقص طبیعی؛ مقادیر کمی از جداسازی، چسباندن و پر کردن مورد نیاز است.
رده C: برخی از تفاوت ها در کیفیت پردازش وجود دارد؛ نقص، منافذ و شکستگی بافت شایع است. رفع این تفاوت ها به طور متوسط دشوار است و می تواند با جدا کردن، چسباندن، پر کردن یا تقویت یک یا چند روش انجام شود.
کلاس D: ویژگی های آن شبیه به ماربل کلاس C است، اما دارای نقص های طبیعی تر است و دارای بیشترین تفاوت در کیفیت پردازش، نیاز به درمان های متعدد از سطح با همان روش است. این نوع سنگ مرمر پیچیده بسیاری از سنگ های رنگارنگ، که خوب ارزش تزئینی.


معرفی مختصری از محصولات تامین کننده سنگ مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


تامین کننده سنگ مرمر تصویر تولیدی سنگ مرمر را تولید می کند:


Hemes GreyHot Tags: تامین کننده سنگ مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like