کاشی سنگ مرمر

کاشی سنگ مرمر

جزئیات محصول

کاشی سنگ مرمر


رئیس جمهور ژانگ jingru در موسسه طراحی: "سنگ مرمر زنده است و کاشی و سرامیک مرده است" ، بنابراین ظاهر کاشی و سرامیک مرمر باعث می شود کاشی و سرامیک تغییر کند با استفاده از کاشی و سرامیک با استعداد زنده و با استعداد.
ژائو zhifeng ، بنیانگذار مرکز طراحی CHY و معلم دانشکده هنر دانشگاه سوژو: کاشی مرمر یک ماده نوظهور است. این محصول می تواند محدودیتی را ایجاد کند که ما گاهی اوقات از مواد برای پر کردن چنین شکافی استفاده می کنیم.
پاول آندرو ، معمار مشهور فرانسوی: من درباره این ماده چیز زیادی نمی دانم ، اما فکر می کنم استفاده از سنگ سنگین نیست ، زیرا سنگ غیرقابل استفاده نیست ، حتی برای کشورهایی مانند چین غیرقابل توصیف نیست. بعضی مواقع برخی از الگوهای سنگ را در چین که بسیار زیباست اما بعضی اوقات من از آن در توالت استفاده می کنم. فکر می کنم ما باید این سنگ های زیبا را برای استفاده بهتر ذخیره کنیم ، زیرا روزی متوجه خواهیم شد که این سنگ ها از بین رفته اند.
بنیانگذار LLS li yu: کاشی مرمر با روش سنگ تقلید ساخته شده است ، که محصول هنر و محصول هنری یک پل متقاطع است
دکتر یین هونگ ، معاون دبیرکل انجمن سرامیک های بهداشتی ساختمان چین ، استاد دانشگاه فناوری جنوب چین و یک دانشمند شناخته شده در این صنعت: محصولات کاشی مرمر دارای طیف گسترده ای از فضای کاربرد و توسعه هستند و مطمئناً یکی از این موارد خواهد بود مهمترین دسته بندی محصولات کاشی و سرامیک.
Diao minyou ، دبیر حزب از موسسه تحقیقات فناوری اطلاعات صنعت ساخت و ساز و مرکز تحقیقات نظارت بر نظارت بر صنعت مواد در صنعت: آینده چشم انداز کاشی های مرمر نه تنها این است که آنها می توانند برخی از سنگ های طبیعی را جایگزین کنند ، بلکه این که "آنها می توانند جایگزین بسیاری از سرامیک های سنتی شوند محصولات کاشی ".


معرفی مختصری از محصولات کاشی مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


با بالا رفتن سطح زندگی مردم و افزایش درک اجتماعی ، قیمت آن عامل تعیین کننده ای است که مصرف کننده دیگر مواد زینتی را انتخاب نمی کند. مردم باید در ضمن محافظت از محیط زیست ، درباره امنیت خود بیشتر فکر کنند.


عکس از محصولات کاشی مرمر:


Crystal White_副本1

Hot Tags: کاشی سنگ مرمر ، تامین کننده ها ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like