دوش سنگ مرمر

دوش سنگ مرمر: سنگ مرمر نوعی شیوه زندگی است، سخت، تشکیل شده دارای تغییر غنی است.

جزئیات محصول

دوش سنگ مرمر


شستشو شروع یک روز و پایان روز است، حمام شستن ما "بازسازی"، "زمان جدید" جدید است - بنابراین، اهمیت این محل حمام آشکار است.
دکوراسیون تمیز و زیبای حمام به شما کمک می کند که در یک زمان برای تبدیل شدن به یک نوع لذت، و سپس همه نوع طراحی حمام را به اشتراک بگذارید، من امیدوارم بتوانیم از آن الهام بگیریم.
با دیوار قهوه ای تیره و گل های سنگ مرمر سفید، این یک طراحی ساده و تمیز و حمام است. فضای بسیار مناسب را دریافت کنید، تصویر تزیین معاصر بر روی دیوار، اجازه دهید فضای کامل حمام، نفس مدرن را اضافه کند.
اگر چه این منطقه مخفی ترین بین Wei یو است، اما این فضا است که می تواند یک فرد را از دست دادن بیشتر است با این حال. برای لذت بردن از شخص از زندگی، وجود دارد بالاتر از نیاز بین وای yu.Unload خستگی یک روز، دیدگاه پانورامیک شهر زیبا، ممکن است گفته شود بهشت لذت بردن از زندگی است.

شستشوی مجهز به آینه لوازم آرایشی عالی است که باعث می شود آن را به صورت روشن و بزرگتر به چشم بیاورید. شیشه های فلزی شیشه ای با مدل سازی متمایز قبل از حوضه مرحله، ظریف و نفیس، اجازه دهید حمام آرام تر، منعکس کننده تعقیب است که سبک را برای زندگی با کیفیت بالا از جزئیات .


سنگ مرمر نوعی شیوه زندگی است، سخت، تشکیل شده تغییرات غنی دارند.


سفید مارماریا (مارماری سفید) یک ترکیب منحصر به فرد از سنگ مرمر متعادل است که یک حمام مدرن و پیشرفته با فضای زیبا دارد که خانه شما را مانند یک هتل لوکس نشان می دهد.
بافت غنی از حمام سنگ مرمر می تواند به فضای خود تقسیم شود، یک ابزار طراحی، کابینت های چوبی گرم کل فضای سرد است.
گورخر بر روی دیوار، فضا را از نظر وسعت، با نور طبیعی روشن خاموش در فضای کلی.
حمام استراحت خصوصی استاد و یا کسانی که فکر می کنند به تنهایی لذت بردن از بهشت و زمین، رسیدن به دست خود را از دست سنگ مرمر از دیوار به طبقه بار دیگر هیچ جا وجود ندارد، ببینید woodiness دریافت قایق، این حمام سنگ مرمر معاصر کاملا یخی نیست.


معرفی مختصر محصولات سنگ مرمر حمام:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


برخی از عکسهای محصولات حمام سنگ مرمر نمایش داده می شود:


Big white marble 05

Hot Tags: دوش سنگ مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like