سنگ مرمر

سنگ مرمر: این به سنگ آهک سفید با الگوی سیاه و سفید در ابتدا در دالی، استان یوننان تولید می شود. این بخش می تواند نقاشی رنگ چشم طبیعی جوهر را تشکیل دهد. در زمان های قدیم، سنگ مرمر با الگوی شکل اغلب انتخاب شد تا صفحه نمایش یا موزاییک را انتخاب کند.

جزئیات محصول

سنگ مرمر


با توجه به تنوع بخش سنگ مرمر، اصول نامگذاری متفاوت هستند، برخی از آنها با نام و اصطلاح و نام رنگ مانند دندونگ سبز، تیلینگ قرمز؛ بعضی از آنها با الگوهای و رنگهایی مانند سفید برفی، ai ye qing نامگذاری شده اند؛ مانند مناظر پاییز، امواج دریا؛ بعضی از نام های سنتی مانند سنگ مرمر سفید، کریستال یشم و غیره. به همین دلیل، به دلیل منشاء مختلف، اغلب نام یکسان یا پدیده همگانی سنگهای مختلف است.


سنگ مرمر سنگ جنس مدافع رنگ است: پلی کروماتیک، ویژگی ذهنی است: الگوی تزئینی، دارای قدرت فشاری بالاتر و فیزیک خوب و عملکرد شیمی، آسان به پردازش، به عنوان توسعه اقتصاد، محدودیت های کاربردی گسترش بی وقفه، دوز بزرگتر و بزرگتر، داشتن اصلی اثر در زندگی مردم. به خصوص در دهه های اخیر، معدن بزرگ در مقیاس بزرگ، صنعت صنعتی، تجارت بین المللی، بیشتر مقوا تزئینی مقادیر زیادی از زمین به صنعت دکوراسیون ساختمان، نه تنها برای لوکس ساختمان های عمومی، بلکه به دکوراسیون منزل. همچنین به طور گسترده ای در تولید لوازم منزوی از قبیل مبلمان، لامپ ها و فانوس ها، توتون و مجسمه سازی هنری استفاده می شود. بعضی نیز می توانند به عنوان مواد مقاوم در برابر قلیا استفاده شوند. در معدن، فرایند پردازش شن، مواد لبه و گوشه اغلب استفاده می شود در تولید سنگ مصنوعی، terrazzo، برنج، پودر سنگ، می توان در پوشش، پلاستیک، لاستیک و سایر صنایع پرکننده استفاده می شود.


شرح محصولات اصلی سنگ مرمر:


نام

سنگ مرمر

محصولات

اسلب، کاشی، Skirtings، سایبان های آلومینیومی، پله ها و پله ها، آشپزخانه، آشپزخانه، آشپزخانه، آشپزخانه، ستون ها. بدنه سنگ فرش، موزاییک و مرز، مجسمه ها، مجسمه ها و بناهای تاریخی

اندازه ها

کاشی های موجود

12 "X 12" (305 میلیمتر X 305 میلی متر)

24 "X 24" (600 میلیمتر X 600 میلیمتر)

12 "X 24" (300 میلیمتر X 600 میلیمتر)

دیگر به عنوان سفارشی

صفحات موجود

180cmupx60X1.5cm / 2.0cm 180cmupx65X1.5 / 2.0cm 180cmupx70cmx1.5 / 2.0cm

240cmupx60X1.5cm / 2.0cm 240cmupx65X1.5 / 2.0cm 240cmupx70cmx1.5 / 2.0cm

240cmupx120upx1.5 / 2.0cm

استفاده

مورد استفاده برای کف، الگوی، دیوار، دکوراسیون داخلی، آشپزخانه

سطحی

رعب و وحشت

پردازش لبه

برش ماشین، لبه دور و غیره

بسته بندی

جعبه چوبی Seaworthy، پالت

شرایط پرداخت

30٪ به ترتیب T / T پیش، تعادل توسط T / T قبل از حمل و نقل

تضمین کیفیت: در طول کل فرایند تولید، از انتخاب مواد، ساختن تا بسته بندی، مردم تضمین کیفیت ما به شدت هر یک از فرآیندها را کنترل خواهند کرد تا استانداردهای کیفیت و تحویل لحاظ شود

به پرس و جو خوش آمدید و از وب سایت ما برای اطلاعات بیشتر محصول بازدید کنید


تصاویر اصلی محصولات سنگ مرمر:


Marble Stone


Hot Tags: سنگ مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like