قیمت سنگ مرمر

قیمت سنگ مرمر

جزئیات محصول

قیمت سنگ مرمر


کیفیت سنگ مرمر طبیعی یک ماده جمع و جور است، اما سختی بزرگ نیست، آسان برای پردازش، حک کردن و صاف کردن، پرداخت. سنگ مرمر ملایم صاف و ظریف، بافت طبیعی، تزئینی بالا است. میزان جذب آب مروارید کوچک، دوام بالا، می تواند برای 40-100 سال استفاده شود.
سنگ مرمر طبیعی دارای ساختار بافت خوب است، جامد، جلا تمیز به عنوان آینه، بافت بیش از کشش گرانیت، زیبا. مقاومت فشاری بسیار بالا (دوم تنها به گرانیت)، تا 300 MPa، جذب آب کوچک، مقاومت در برابر سایش و بدون تغییر شکل، و غیره.
رادیو اکتیویته: مبلمان مرمر مورد نیاز بسیار بالایی است، علاوه بر استحکام جفت پانک و حفاظت از محیط زیست، همچنین کنترل دقیق رادیواکتیویتی از مواد سنگی را دارد. از زمان طولانی مدت، مردم فکر می کنند مبلمان سنگ مرمر می تواند به اشتباه اشباع شود بعضی از سخت گیرانه ها هنگام خرید اجتناب می کنند. در حقیقت، رادیواکتیو از سنگ مرمر طبیعی بسیار کم است، سبب آسیب رساندن به بدن انسان نمی شود، و رادیواکتیویت بسیار بلند است و آن از مبلمان ساخته شده از جنس سنگ مرمر ساخته شده است.

چهار ویژگی متمایز از سنگ مرمر طبیعی:
1 نگاهی به بافت: هر قطعه از سنگ مرمر طبیعی دارای الگوهای طبیعی و رنگ های منحصر به فرد است.
2 گوش دادن به صدای: به طور کلی، سنگ با کیفیت خوب صدای ضربه زدن آن ترد و دلپذیر است.
تست انتقال نور 3: انتقال حرارت بالا از سنگ مرمر طبیعی، با یک چراغ قوه روشن یا روشنتر، پشت مروارید، انتقال نور بالا.
4 تمایز مروارید ساخته شده با منافذ طبیعی و طبیعی را دارد که یک عمل ساده و ساده داشته باشد: یک اسید هیدروکلریک نابود کنید، سنگ مرمر طبیعی حباب خشونت آمیز است، سنگ مرمر scaglional ضعیف حباب حتی حباب حتی حباب.


معرفی محصولات مربوط به سنگ مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


آجر آرایشی که بخش سبز USES به رنگ سفید، خالص و تازه پرش می کند و هوشمندانه عمل نمی کند، اجازه دهید فضای حمام دوباره در تمیز ساده اما زیبا ظاهر شود.
دیوارهای چوب بافت، تزئینات با کاشی های تزئینی یکپارچهسازی با سیستمعامل، شامل عناصر سبک تزئینی قرن هفدهم است و هوا پر از فضای باز است.


محصولات مربوط به سنگ مرمر قیمت مربوط به صفحه نمایش تصویر:


Big white marble 04

Hot Tags: قیمت سنگ مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like