سنگ مرمر پرداخت

سنگ مرمر پرداخت: پردازش سطح کریستال مراقبت از سنگ از پردازش قبلی و یا سنگ پردازش آخرین روش.

جزئیات محصول

سنگ مرمر پرداخت


بیایید درباره نوسازی درمان سنگ زنی، درمان کریستال صاف کردن فرایند ساخت و ساز صحبت کنیم.
قبل از اصلاح سوزاندن در برابر آب، قبل از تجدید ساختن سقف، هدف این است که مواد سنگی را تا آنجا که ممکن است کمی براق باشد، به این ترتیب موجب کاهش قانون سنگنوردی می شود، بعد از 300 # دوباره ضدعفونی کنید، زیرا برش، خرد کردن، می تواند اثر ضد آب را کاهش دهد یا ناپدید می شود، بهتر است بعد از شرایط اجازه 800 # دوباره ضدعفونی کنید.
برخورد سنگ معدن سنگین نسبتا سست، به عنوان مثال ماسه سفید ماسه ای، ماسه سنگ، جنگل های بارانی گرمسیری، سنگ دانه های چوبی برای صبر کردن برای استفاده از محتوای بالا برای مهر و موم سازنده برای اولین بار (اگر پوشش فوق العاده سخت غیر معدنی، 40٪ از مواد بالاتر از سیلیکون آلی سیلانت رزین) را قبل از پردازش، به سنگ مواد در پر کردن شل مواد سخت نیز در همان زمان.
1، سنگ زنی درشت، با استفاده از 50 #، 150 #، 300 #، 500 # سخت بلوک سنگ زنی الماس رزین (استفاده از آب نرم سنگ زنی سنگ زنی سنگ زنی سنگ زنی سنگین، مستعد ابتلا به موج، تاثیر بر مسطح بودن) سنگ زنی سنگ زنی کمی بزرگتر اما به یاد داشته باشید بیش از حد، هر قطعه سنگ زنی از آب کاملا جذب، بررسی کنید که آیا قطره در خط کشیدن چروک چسبنده با 50 # آسیاب آسیاب، و غیره، ماشین تراش تیک تاک پا، سنگ زنی درشت، 45٪ از کل زمان خرد کردن کلیدی برای اطمینان از کیفیت پذیرش پروژه از زنجیره است.
2، آسیاب ریز: استفاده از 800 #، 1000 #، 2000 # رزین الماس آب نرم آسیاب، آسیاب غلتکی خوب 35٪ از کل زمان سنگ زنی، خوب آسیاب به 800 # پس از اولین نور، خوب آسیاب به 2000 # پس از براق می تواند به 50 درجه برسد.
3. سنگ زنی خوب: استفاده از 3000 صفحه الماس سنگ رزین آب مقطر الماس برای اسپری A2 سنگ زنی، انجام تبادل یون، و سنگ زنی خوب حساب برای 20٪ از کل زمان سنگ زنی. پس از سنگزنی خوب، براق افزایش بسیار بالایی دارد و تراکم سطح سنگ مرمر بهبود می یابد که یک پایه جامد برای پرداخت کننده عامل (عامل بازسازی سطح آینه ای NO2 + Q5) را ایجاد می کند و چسبندگی مواد پرداخت می کند.
4، پرداخت: با استفاده از قدرت بالا 2HP، سرعت چرخش 175 - 210 RPM، وزن 45-70 کیلوگرم دستگاه کریستال، موی حیوانات مو با 70٪ موی حیوانات، 3M پد، نانو پد، با کرم آینه مرمر NO2، آینه 2X چاقوی روشن را به Q5 شیر برای پرداخت و سنگ زنی، براق کننده سطحی سنگ مرمر می تواند حداقل 90 تا 100 درجه بالاتر برسد.
5، ملاقات سخت تر مانند سنگ و سنگ مصنوعی مانند آژاکس، رزین، اگر پس از روش فوق هنوز آب کم کربن است، پس از آن دوباره اسپری دوباره A2 با 3000 # خرد کردن، سپس با نانو پد تکرار، با آینه مرمر همکاری کرم صورت پیچیده NO2، 2X نور آینه چاقو قفل به شیر Q5 در پرداخت سنگ زنی، پلیمر نانو پلیمر کپی پلیمر تشکیل شده است لایه کریستال شیشه ای، و اثر آب روشن، ما قادر خواهیم بود بیرون بیاییم. با سختی بالاتر، پوشیدن مقاومت، شفافیت، ضد آب، ضد آلودگی، اثر ضد ضربه.


معرفی مختصر محصولات پرداخت سنگ مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


برخی از تصاویری از محصولات پرداخت سنگ مرمر نشان داده شده است:


Marble

Hot Tags: پرداخت سنگ مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like