سنگ مرمر آشپزخانه بالا

سنگ مرمر آشپزخانه بالا: سنگ مرمر محبوب است تزئین شده در حال حاضر، توصیه می شود چند سنگ مرمر آشپزخانه خوب به منظور تزئین نمودار اثر.

جزئیات محصول

سنگ مرمر آشپزخانه بالا


در مقایسه با سایر کابینت های هیئت مدیره، کابین های سنگ به نظر می رسد با دوام و هیچ هیئت مدیره از خطرات گاز مضر وجود دارد. همانطور که مردم به خانه نیاز به محیط زیست، مواد محسوس سنگ را می سازد عشق عاشق روستایی و سبک خواربار عشق عاشقانه دوباره .


مراحل نصب مجدد روی سنگ مرمر درست می تواند ما را در انجام کارهای خوب در دکوراسیون آشپزخانه کمک کند. همچنین قبل از نصب کفپوش مرمر، ما ابتدا باید مواد و ابزار لازم را برای جلوگیری از کمبود مواد در فرآیند نصب آماده کنیم. در اینجا نحوه نصب صفحات سنگ مرمر وجود دارد.


روند نصب به شرح زیر است:

1. طول و عرض منطقه جدول را با اندازه گیری نوار آماده شده اندازه گیری کنید و سپس در نظر بگیرید که آیا روی میز با سینک نصب کنید یا سینک و جداول جداگانه را با توجه به وضعیت واقعی نصب کنید.

2. سنگ مرمر آماده شده را به منطقه نصب کنید. در صورتی که خاکی یا گرد و غبار روی میز کار مرمر وجود داشته باشد، آن را تمیز کنید.

3. هنگامی که سطح جدید آماده است، می توانید سطح قدیمی و سینک را از بین ببرید. این مرحله باید توجه شود: اگر کابینت های مقابله ای نیازی به ادامه استفاده نداشته باشند، پس هنگام حذف ضد شمار و غرق شدن قدیمی، برای اطمینان از یکپارچگی کابینه. البته، در صورت امکان، از بین بردن صفحات قدیمی و چند روز پیش از نصب سینی های سنگ مرمر جدید و حذف مواد زائد، شروع به از بین بردن می کنید.

4. پس از اتمام بخش نصب، می توان از روی میز جدید سنگ مرمر نصب کرد. لطفا توجه داشته باشید که نیازی نیست که هر چسب را در مرحله نصب نصب کنید. اگر مساحت در mesa یک مربع یا مستطیل کامل نیست، ممکن است لازم باشد که mesa جدید را پس از نصب به پایان برسانید.

5. پس از نصب ماموریت جدید سنگ مرمر، درب عقب نصب باید نصب شود و درب عقب بایستی با دیوار یکپارچه شود. اگر فاصله در وسط وجود داشته باشد، باید اقدامات لازم تنظیم شود.

6. هنگامی که تمام قسمت ها و گوشه ها به درستی بررسی می شوند، چسب های سیلیکون تمیز 100٪ آماده شده قبل از استفاده می شود. توجه: چسب سیلیکون مورد استفاده در اینجا، بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید و مطمئن شوید که تمیز است. از آنجا که چسب در پس خشک کردن است، رنگ آن می تواند از طریق سنگ مرمر نشان داده شود و رنگ های روشن آن آشکار نباشد، سطح هایی که می تواند اطمینان حاصل شود سنگ مرمر زیبا است.
7 پس از اتمام پردازش کامل، اجازه دهید 8 ساعت باقی بماند، بررسی کنید که آیا جدول به طور مساوی در کابینه ثابت شده است.


مقدمه ای کوتاه برای محصولات برتر آشپزخانه سنگ مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


گرانیت مرمر محبوب اکنون تزئین شده است، توصیه می شود چند سنگ مرمر آشپزخانه خوب برای تزئین نمودار اثر.


تصویر ساده از محصول سنگ مرمر آشپزخانه:


Big white marble 05


Hot Tags: سنگ مرمر آشپزخانه بالا، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like