کف مرمر

کف مرمر

جزئیات محصول

کف مرمرعلت کف مرمر خالی چیست؟
دلیل کاشی و سرامیک در صورت وضعیت طبل خالی ، عموماً به دلیل ساخت و سازهای ناشی از نادرست ، هنگام ریختن کاشی و سرامیک ، ملات سیمانی نسبتاً نازک و ملات است ؛ یا وقتی کاشی کف گذاشته می شود ، خمیر سیمانی خشک شده است ؛ یا قسمت پشتی کاشی کف آلودگی دارد. تمیز و تمیز نیست دوباره به یک دلیل صبر کنید. اقدامات لازم در ساخت لایه پیوند ملات برای اطمینان از خشک شدن آن ، ریزش روی زمین برای پخش کردن آن وجود دارد. هنگامی که کاشی کفپوش گذاشته شده ، نسبت آب به سیمان خمیر سیمان 1 است: 2 (نسبت حجم بین آنها) ، شما نمی توانید آرد سیمان را به طور مستقیم برای تخمگذار استفاده کنید.
مواد و روش ها:
1. شما می توانید از کارمندان دکوراسیون بخواهید آجرهای باز شده را برای سنگفرش کردن دوباره خرج کنند. متدوید این است که کاشی کف درام خالی را بیرون بکشید ، می توانید از فنجان مکش استفاده کنید ، مستقیم آویزان کنید و سپس مطابق با الزامات مشخصات برای سنگفرش استفاده کنید.
2 ، اگر کف فرش کف کاشی بیش از 1/3 پدیده طبل خالی باشد ، تمام کاشی کف همه فرآورده ها ، و سپس دوباره آسفالت کردن خواهد بود. وضعیت عمومی ، این ضرر اقتصادی ناشی از طرف ساخت و ساز ، ساخت و ساز است طرف باید هزینه خسارت کاشی کف و هزینه مواد کمکی مصنوعی را تحمل کند.
روش صیقل دادن کفهای مرمر چیست؟
3 روش معمول پرداخت:
1. برای صیقل دادن از آسیاب حلق آویز استفاده کنید.
2 ، با استفاده از پرداخت ماشین پرداخت دیسک.
3. دستگاه پولیش لرزش به طور کلی برای پرداخت جرم مناسب است.
دوم ، برخی از ابزارهای رایج را انتخاب کنید:
(1) کنده کاری آسیاب حلق آویز (توجه داشته باشید ؛ پیشنهاد می شود از آسیاب حلق آویز با شافت انعطاف پذیر استفاده شود که انعطاف پذیرتر و راحت تر برای استفاده باشد).
(2) مقداری مربوط به سر پرداخت الماس و نوار یشم و ماسه سنگ ، و غیره تهیه کنید.
(3) مقداری نمد پشمی و گاو و لاستیک را بپوشانید.
(4) مقداری پودر پولیش یا خمیر جلا دهنده و موم لهستانی آماده کنید.
5- چسب ثابت مورد استفاده در حکاکی.
دستگاه پولیش لرزش برای استفاده از سنگ ساینده سه ، ابزار آماده است و سپس می توانیم به پولیش سطح برویم.
پولیش: این شکاف به طور کلی برای استفاده از برس شیشه برس استفاده می شود همچنین می توانید از چوب های بامبو یا چوب خرد شده بامبو استفاده کنید که پودر پولیش پولیش می دهد ، سطح معمولاً برای استفاده از نمد روی خمیر پولیش یا استفاده از چوب چرمی با پولیش الماس مناسب استفاده می شود. پودر برای صیقل دادن به سطح. روش پرداخت شخصی: ابتدا از صیقل زبر 600 # کاغذ سنباده استفاده کنید ، سپس از کاغذ تمیز 2000 # جلا خوب استفاده کنید ، و سپس از پودر جلا پودر جید کوک بلوک برای جلا دادن دقیق استفاده کنید.


معرفی مختصری برای محصولات کفپوش مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


برخی از تصاویر از محصولات کف مرمر نشان داده شده است:


Crystal White_副本1

Hot Tags: کفپوش مرمر ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like