قیمت سنگ مرمر کابینت

قیمت سنگ مرمر کابینت

جزئیات محصول

قیمت سنگ مرمر کابینت


مروارید mesa با بافت طبیعی جو خود را با به رسمیت شناختن بازار بالا پایان، اما همیشه مصرف کنندگان بسیاری به دلیل مشکلات تابش مرمر وجود دارد و روش های شناسایی تردید، این مقاله را بخوانید پس از این مشکلات به طور طبیعی حل شده است.
سنگ مرمر، همچنین به عنوان سنگ مرمر شناخته می شود، سنگ آهک کریستالیزه شده است، جزء اصلی CaCO3 است. سنگ آهک تحت دمای و فشار بالا نرمی می کند و به دلیل تغییر مقدار مواد معدنی به سنگ مرمر تبدیل می شود. عمدتا برای پردازش به شکل های مختلف، صفحات برای دیوارهای ساختمان ها، زمین، پلت فرم، ستون، همچنین اغلب برای آثار تاریخی مانند آثار تاریخی، برج ها، مجسمه ها و سایر مواد استفاده می شود.
معانی ناشی از دالی در استان یونان از سنگ مرمر سفید با الگوی تزئینی سیاه و سفید از سنگ آهک، پروفیل می تواند نقاشی رنگ آمیزی نقاشی نقاشی طبیعی نقاشی جوهر، باستان اغلب انتخاب شکل الگوی تزئینی از سنگ مرمر استفاده می شود به ساخت صفحه نمایش یا موزاییک، سپس نام سنگ مرمر mesa به تدریج همه شکل گرفته اند، همه انواع الگوی تزئینی رنگی، مورد استفاده برای ساخت آجر سنگ مرمر، سنگ مرمر سفید معمولا به نام سنگ مرمر سفید، اما مجسمه سنگ مرمر سفید از تولید ترجمه غربی، همچنین به عنوان سنگ مرمر شناخته شده است.


1، بدون تغییر شکل، سختی بالا، مقاومت در برابر سایش. پس از مدت زمان طولانی پیری طبیعی، سنگ دارای ساختار یکنواخت، ضریب توسعه حداقل خطی، ناپدید شدن کامل استرس داخلی و بدون تغییر شکل. از ترس از اسید، فرسایش قلیایی، زنگ زده نمی شود، لازم نیست به روغن، آسان نیست به گرد و غبار، تعمیر و نگهداری، تعمیر و نگهداری راحت و ساده، عمر طولانی مدت.
2، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر حرارت بالا، تعمیر و نگهداری رایگان. سفتی خوب، سختی بالا، مقاومت در برابر سایش بالا، تغییر شکل درجه حرارت پایین. خراش به نظر نمی رسد، نه با درجه حرارت ثابت برای جلوگیری از، در دمای معمولی نیز می تواند خواص فیزیکی اولیه خود را حفظ .
3. پایداری فیزیکی، سازمان دقیق، بدون خم شدن روی سطح به علت ضربه دانه در حال سقوط است، که دقت هواپیما، مواد پایدار را تحت تاثیر قرار نمی، می تواند تغییر شکل دراز مدت، ضریب گسترش خطی کوچک، دقت مکانیکی بالا، زنگ زدگی، ضد ضربه ، عایق. بدون مغناطش، می تواند به طور مساوی در حال اندازه گیری، بدون احساس افتادگی، تحت تاثیر رطوبت، هواپیما به خوبی وزن.
4. با این حال، آن رادیواکتیو خاصی است و توصیه نمی شود که به طور گسترده استفاده شود.


معرفی مختصر قیمت سقف های مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


برخی از تصاویری از محصولات پرفروش مروارید نمایش داده می شود:


Marble Stone

Hot Tags: قیمت توری سنگ مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like