رنگ مرمر

رنگ مرمر

جزئیات محصول

رنگ مرمر


ما می دانیم که سنگ های طبیعی از انواع مختلف مواد معدنی ساخته شده اند. دلیل اینکه مواد سنگ طبیعی رنگ های رنگی و الگوهای رنگی را در اختیار دارند، به خاطر انواع مختلف و نسبت اجزای معدنی. سنگ مرمر، به عنوان مثال، کربنات کلسیم را به عنوان ماده اصلی تثبیت آن اما همچنین حاوی مواد معدنی مختلف است. این مواد معدنی چسبنده است که در هنگام تشکیل سنگ ذوب شده به کربنات کلسیم ذوب می شود، که باعث می شود سنگ مرمر در چنین رنگ های درخشان قرار گیرد. این مواد معدنی همچون گرانیت، سنگ، تراورتن (سنگ غار) رنگ طبیعی مواد طبیعی سنگ مانند ماسه سنگ.


سیاه: بیوتیت، آمفیبول، کربن
به عنوان یکی از خالص ترین رنگ ها، سیاه و سفید دارای یک تصویر انتزاعی قوی فراتر از عمق هر رنگ است. به نظر می رسد حد تخیل، در واقع، سیاه و سفید می تواند تخیل بی نهایت است.


قهوه ای: سنگ آهن قهوه ای
براون رنگ نور پر جنب و جوش ندارد و رنگ تیره و آرام و غالب ندارد. رنگ قهوه قهوه به مردم احساس یک فنجان کاکائو داغ در هوای سرد، به طوری گرم است که می تواند cold toast را از بین ببرد. بافت لکه دار باقی مانده روی سطح مانند علامت منحصر به فرد حک شده است با زمان بر روی سنگ مرمر قهوه ای ، که تنها بخشی از ظریف یکپارچهسازی با قهوه است.


خاکستری: مواد معدنی مختلف
در سال های اخیر، صاحبان تعدادی از ویلا ها به لطف لوکس، رنگ خاکستری سنگی بسیار معروف و سبک غنی از رمز و راز است.


سبز: میکا، کلرید، سیلیکات
مواد سنگ سبز به طور کامل باد جدید طبیعی را نشان می دهد، برای مدت طولانی مواد سنگ سبز به طور گسترده ای در دکوراسیون داخلی استفاده می شود، سبز ضعیف، ایجاد دکوراسیون منزل تازه آرزو، منعکس کننده رنگ منحصر به فرد!


قرمز: هماتیت
قرمز دارای حس رنگ گرم است، شخصیت قوی و خروجی، و جذابیت مردم را آسان می کند. در میان بسیاری از رنگ ها، قرمز رنگی ترین و پرطرفدار است. بنابراین قرمز نیز رنگ شور است.


مقدمه ای کوتاه برای محصولات مرتبط با رنگ از سنگ مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


برخی از تصاویر مربوط به محصولات سنگ مرمر نمایش داده می شود:


Marble

Hot Tags: رنگ مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like