بلوک سنگ مرمر

بلوک سنگ مرمر: بعد از پرداخت سنگ مرمر، نوردهی می تواند به 90 تا 100 درجه برسد، که می تواند نوردهی سنگ را پس از خروج از کارخانه و بازتولید ارزش سنگ، به ارمغان بیاورد.

جزئیات محصول

بلوک سنگ مرمر


پس از پرداخت سنگ مرمر، نوردهی می تواند به 90 تا 100 درجه برسد، که می تواند درخشندگی سنگ در هنگام خروج از کارخانه و بازتولید ارزش سنگ، را بازگرداند.


سنگ مرمر به طور کلی به عنوان سنگ مرمر شناخته شده با بافت طبیعی و ساده، رنگ روشن و زیبا، به طور گسترده ای در ساخت دکوراسیون داخلی دیوار استفاده می شود، زیرا مواد سنگ مرمر نسبتا شل است، میزان جذب آب نسبتا بالا است. در فرایند پردازش، نصب و راه اندازی حمل و نقل و استفاده آسان به انواع مختلف آلودگی و تغییر شکل، پراکنده شدن نور و دیگر پدیده ها، تاثیر گذار بر اثر تزئینی، به طوری که پرستاری از سنگ مرمر یک دوره مورد نیاز در صنعت پرستاری است. برای تجزیه و تحلیل تطبیقی تکمیل سنگ مرمر، روش های پرستاری را می توان به:
1. مرمت و درمان سنگ زنی.
2: پردازش قطره محلی.
3: تمیزکاری
4: پرداخت کریستال.
5: پردازش کامل بدون درز و غیره


معرفی مختصر محصولات سنگ مرمر:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


1. پس از پرداخت کریستال لایه و کریستال لایه مراقبت مداوم (معمولا به عنوان مراقبت از سطح کریستال شناخته شده)، منافذ به طور کامل بسته نیست، سنگ هنوز می تواند آزادانه در داخل و خارج نفس نفس بکشد، و سنگ به تغییرات پاتولوژیک آسان نیست. در همان زمان یک اثر ضد آب ضد آب دارد.
2. پس از اکسیداسیون و پرداخت سنگ مرمر، منافذ های سنگی به طور کامل بسته می شوند و نمی توانند آزادانه داخل و بیرون نفس بکشند، بنابراین مواد سنگی مستعد تغییرات پاتولوژیک هستند.
3 سنگ سنگ زنی سنگ سنگ زنی پس از پرداخت کریستال لایه و مراقبت مداوم از لایه کریستال آسان است برای کار، نیازی به تمیز کردن عامل برای تمیز کردن زمین نیست، می تواند به طور مستقیم سنگ زنی بلوک با تمیز کردن آب و آسیاب آسیاب خشک است. می تواند پوشیدن و مراقبت در هر زمان، می تواند عمل محلی است. رنگ سطح سنگ بدون کنتراست جدید.
4، پرداخت موم سنگ مرمر، پس از یک دوره از زمان، نیاز به خلاص شدن از لایه های موم قدیمی، نیاز به استفاده از آب موم. در همان زمان، یک منطقه بزرگ از عملیات ساخت و ساز، ساخت و ساز محلی، ساخت و ساز محلی خواهد رنگ تفاوت رنگ .


نمایش برخی از تصاویر از محصولات مرمر:


black marlble tile_副本1

Hot Tags: بلوک سنگ مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like