سنگ مرمر و گرانیت

سنگ مرمر و گرانیت

جزئیات محصول

سنگ مرمر و گرانیت


چهار نوع ماده سنگی که امروزه معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد وجود دارد: سنگهای رسوبی ، سنگهای دگرگونی ، سنگهای آذرین و سنگهای مصنوعی.
سنگ های رسوبی
سنگهای رسوبی با جدا شدن بقایای موجوداتی از قبیل یخچالهای طبیعی ، رودخانه ها ، بادها ، اقیانوس ها و گیاهان تشکیل می شوند تا رسوبات سنگی را تشکیل دهند که طی میلیون ها سال در دمای بالا و فشارها تلفیق شده اند.
1.Limestone:
ترکیب اصلی مواد معدنی کلسیت است. دانه های معدنی و سازه های کریستالی نادر ، صاف و ریز دانه هستند. سختی آن متفاوت است و برخی از سنگ آهک های جمع و جور قابل صیقل هستند. رنگ ها به رنگ مشکی ، خاکستری ، سفید ، زرد و قهوه ای تشکیل شده است. از آب دریا ، از این رو نام آن است.
2. سنگ ماسه سنگ:
از ذرات کوارتز (شن) تشکیل شده است ، معمولاً از نظر ساختار قهوه ای یا قرمز کم رنگ ، عمدتاً حاوی سیلیکون ، کلسیم ، رس و اکسید آهن هستند.
سنگ 3.Sap:
ساخته شده از انواع مختلف تالک ، بسیار نرم است. این ماده سنگین و مقاوم در برابر سایش است ، تولید لکه ها آسان نیست.
4. فسیل:
دارای فسیل های طبیعی صدف و گیاهان دریایی ، که به نظر می رسد سنگ آهک است.
5. ترورتین (porite):
این ماده معمولاً کرم یا قرمز روشن است و از کلسیت ته نشین شده در چشمه های آب گرم ساخته شده است. آب از طریق این سنگ جریان می یابد و سوراخ هایی ایجاد می کند که غالباً با رزین یا سیمان مصنوعی پر می شوند که در غیر این صورت نیاز به نگهداری زیادی دارند. از سنگ آهک و سنگ مرمر.
سنگهای دگرگونی
سنگهای دگرگونی صخره هایی هستند که به طور طبیعی با مخلوط کردن دما و فشار زیاد با مواد معدنی از یک نوع سنگ دگرگون می شوند. تغییرات کیفی ممکن است تبلور مجدد ، تغییر بافت یا تغییر رنگ باشد.
1. مرمر
این سنگ آهک تبلور یافته است ، که در درجه حرارت و فشار زیاد نرم می شود و مجدداً مورد تجدید فرم قرار می گیرد تا سنگ مرمر تغییر کند. اجزای اصلی کلسیم و دولومیت هستند.
مرمر به سه دسته تقسیم می شود:
دولومیت: منیزیت (منیزیم کربنات کلسیم) بیش از 40٪
منیزیت: منیزیت (منیزیم کربنات کلسیم) در 5٪ تا 40٪.
کلسیت: منیزیت (منیزیم کربنات کلسیم) کمتر از 5٪
2.SLATE:
صخره دگرگونی تشکیل شده از سنگ رس ، رسوب رسوبی (گاهی اوقات کوارتز) و دانه های معدنی ریز ، نازک ، شکننده و معمولاً سیاه ، خاکستری یا سبز هستند.
3.سرپتین
رنگهای رایج آن به رنگ سبز و قهوه ای است. جنس آنها بین 2.5 و 4 است. این ماده حاوی مقادیر زیادی منیزیم است و از سنگهای آذرین حاصل می شود. تبلور مجدد و پرداخت الماس گاهی اوقات ضعیف است.
صخره های سنگین
سنگهای چربی عمدتاً از مواد آتشفشانی مانند ماگما تشکیل شده اند. مایعات مایع در زیر سطح خنک شده و جامد می شوند. گازهای معدنی و مایعات درون صخره ها تشکیل می شوند تا کریستال ها و رنگ های جدید تشکیل دهند.
سنگ گرانیت:
این گیاه عمدتاً از کوارتز (35٪) ، فلدسپار (45٪) و پتاسیم تهیه شده و معمولاً به رنگ تیره است.


معرفی مختصری از محصولات سنگ مرمر و گرانیت:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


محصولات سنگ مرمر و گرانیت در صفحه نمایش:


Marble

Hot Tags: سنگ مرمر و گرانیت ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like