سنگ مرمر چین

سنگ مرمر چین

جزئیات محصول

سنگ مرمر چین


سنگ مرمر به رنگ آمیزی آسان است، تمیز باید از آب کمتر استفاده کند، به طور مرتب با پارچه های میکرو مرطوب با تمیز کردن مواد شوینده خفیف، سپس با پاک کردن پارچه نرم و لهستانی پاک کنید، آن را به نوبه خود بازگردانید. یا دقت را با عامل مایع تخلیه کنید، می توانید از آب لیمو یا سرکه استفاده کنید. علامت تمیز خالص، اما زمانیکه لیمو در بالا باقی می ماند بهتر از 2 دقیقه تجاوز نمی کند، می تواند عملیات را در صورت لزوم تکرار کند، بعد و خشک تمیز شود. برای ساینده های جزئی، می توان از پودر سنگ مرمر مخصوص پودر و عامل مراقبت استفاده کرد. توسط متخصصان انجام شود
این روش نگهداری USES یک نوع سیستم بازسازی سنگ است که دارای دو بخش است؛ یکی به بخش ابزار مکانیکی اشاره دارد؛ دیگری به برخی از مواد شیمیایی خاص اشاره می کند؛ مواد شیمیایی نیز به دو دسته تقسیم می شوند: سیستم های بازسازی گرانیت و سیستم های کریستالیزه سنگ مرمر این اصل اساسی برخی از مواد شیمیایی ویژه تحت عمل مکانیکی با کمک اصطکاک تولید شده است، زمانی که گرما، همراه با ساختار سطح ساختار سنگ و سازمان و پاسخ های رئولوژیکی، که در نتیجه کیفیت جدیدی از مواد نسبتا سخت است و لایه ی روشن لایه ی کریستالیزه ی مخلوط، استفاده از این سیستم بازسازی سنگ از گرانیت و نگهداری کف مرمر می تواند باعث ایجاد اثر سنگی بر روی سنگ، اثر نور و طبیعی و طبیعی شود. در سنگ مرمر، همچنان می تواند میزان مقاومت در برابر سایش سطح آن را افزایش دهد .برای حفظ زیبایی آن، وضعیت عمومی، زمین گرانیت این دو سال را حفظ می کند. اما سنگ مرمر به دلیل تفاوت کیفیت یک ماده، شرایط کلی 2 ماه یا بیشتر در مورد انجام چنین نگهداری است، اما زمان خاص می خواهد به بررسی درجه که سطح سنگ مرمر می پوشد دور و تصمیم گیری است.
1. سنگ مرمر بسیار فاميلي است، از ترس از دست دادن سخت، دست کشيدن، بايد متوجه شود که سنگ سختي مانند چاقو را در زمان عادي غلبه کنيد تا چهره سنگين و سنگين به نظر برسد، نفوذ زيبا باشد. گرانیت تمیز و راحت تر و نگهداری می شود، بیدار زمانی که مایل به ایجاد سطح ساده با چند پاک کننده تنها تمیز، می تواند تجربه خود را ثابت نگه داشتن جدید است.
2. سطوح را به طور مرتب با پارچه ملایم و ملایم خنک نگه دارید، سپس با استفاده از پارچه های تمیز و نرم، لکه های تمیز با مواد سوزاننده ملایم مانند آب لیمو یا سرکه، بپوشانید و با صابون یا نوشابه های گازدار نپوشانید. دیگر مواد حساس به سنگ مرمر. استفاده از آب لیمو نیز باید بسیار مراقب باشید، زمان ماندن آن بهتر از 1 دقیقه نیست بیش از حد، در صورت لزوم می تواند عملیات را تکرار، و سپس تمیز و خشک. استفاده از پراکسید هیدروژن به لوازم آرایشی، چای و تنباکو لکه ها و ترک دو ساعت قبل از شستشو و خشک کردن. برای لکه های روغن می توان از الکل اتانول (الکل)، استون (لیگنین) یا روغن الکتریکی استفاده کرد. سپس تمیز و خشک می شود. اگر مبلمان مرمر با سوزن های سوزانده شود، تعمیرکردن.
3. برای مبلمان مرمری کمی خرد شده، می توانید از پاک کننده مرمر و عامل پرستار استفاده کنید؛ از مبلمان مرمری سنگین برای پوشاندن سخت استفاده کنید؛ مخمل فلزی پاک می شود، بعد از برش الکتریکی پولیش را برداشته و آن را دوباره سوزانده می شود. آنتیک یا سنگ مرمر با ارزش مبلمان باید توسط متخصصان مورد توجه قرار گیرد.
4. مبلمان سنگ مرمر لاکی شده باید با لایه رنگی سلب شده و با توجه به دستورالعمل های محصول انجام شود. بعد از تمام رنگ برداشته می شود، با مخمل فولادی جلا داده می شود و با یک جلا برقی جلا داده می شود.


معرفی مختصر محصولات سنگ مرمر چینی:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


برخی از عکس های محصولات سنگ مرمر چینی بر روی صفحه نمایش قرار دارند:


Marble

Hot Tags: سنگ مرمر چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like