سنگ مرمر آبی

سنگ مرمر آبی

جزئیات محصول

سنگ مرمر آبی


دریای آبی مرمر خرس است، بزرگترین مشخصه دریای آبی در زیبایی رنگ آن است. همانطور که همه ما می دانیم، سنگ طبیعی طبیعی آبی بسیار نادر است. در سراسر جهان، فقط بخش هایی از برزیل و آفریقای جنوبی می توانند سنگ طبیعی آبی پیدا کنند.


تنوع سنگ آبی در طبیعت بسیار نادر است، سن تشکیل آن، حداقل 1 میلیارد سال پیش، حجم معدنکاری سالانه محدود است. دریا با ارزش تر است، خطوط آن روشن، صاف، زیبایی کلی، ساده، اما ظریف است. بیلیون اقیانوس استخر شنا، اقیانوس آبی به پایین استخر، مانند شنا در دریا به عنوان راحت اعمال می شود. تا کنون، تنها دو استخر خصوصی در جهان وجود دارد، یکی برای یک پادشاه در خاور میانه و دیگری برای رئیس آنتونینی. دریای آبی در وان حمام کاخ غرب استفاده می شود، اساسا به عنوان پلاک چهره و دیوار تنظیم می شود. بیشتر ویلاهای بیشتر در این نوع طراحی دیوارهای دیواری مشتاق هستند، زیرا دیوار پسزمینه مردم را به فضای تخیل بی نهایت می دهد. لذت بردن از زندگی در همه جا است


بزرگترین ویژگی دریای آبی، زیبایی رنگ آن است. همانطور که همه ما میدانیم سنگ طبیعی آبی بسیار نادر است. در سراسر جهان تنها بخش هایی از برزیل و آفریقای جنوبی می توانند سنگ طبیعی آبی پیدا کنند.


دریای آبی نوعی از سنگ مرمر آبی است، بافت سطح آن به خطوط مستقیم و هرج و مرج، بافت نرم، ظریف و لوکس تبدیل می شود.


داخلی داخلی، متئو داخلی، روکش روی میز، چهره سیلندر، دکوراسیون پنجره.


معرفی مختصر محصولات سنگ مرمر آبی:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


امروزه قیمت مسکن در شهرهای چینی بسیار زیاد است که می تواند به ده ها هزار و حتی ده ها هزار یوان در هر متر مربع رسید. بنابراین این سنگ مرمر آبی ممکن است گران تر از قیمت خانه شما باشد، که بسیاری از مردم باور نکردنی را پیدا خواهند کرد. این نوع سنگ مرمر این است؟ نگران نباشید، در حال حاضر کوچک در حال ساختن در جاده است.
این یک رنگ آبی به عنوان رنگ پسزمینه است، با یک بافت سفید یا اسپری مانند تخته، مانند دریای وسیع به اندازه وسیع، مثل اینکه دریای همه رودخانه ها را قبول می کند، بزرگ و پایدار است، به ظاهر سرد است و دما را از دست نمی دهد، این ارزش سنگ مرمر گران قیمت طبیعی است - cloisonne.


برخی از عکس های محصولات سنگ مرمر آبی نشان داده شده است:


Blue marble


Hot Tags: سنگ مرمر آبی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like