کف مرمر سیاه

کف مرمر سیاه

جزئیات محصول

کف مرمر سیاه


در مورد چاپ سنگ مرمر سیاه چطور؟
1. مهم نیست که مرمر از چه رنگی است ، باید مرتباً با یک پارچه کمی مرطوب با مواد شوینده ملایم پاک شود ، و سپس با یک پارچه نرم تمیز خشک و صیقلی پاک شود. در مرحله بعدی با پولیش برقی صیقل دهید ، آن را مجدداً فرسوده تر کنید.
2. برای علائم موجود در سنگ مرمر سیاه ، می توانید از آب لیمو یا سرکه برای تمیز کردن لکه ها استفاده کنید ، اما باید به زمانی توجه کنید که آب لیمو بیش از دو دقیقه باقی نماند .در صورت لزوم آن را تکرار کنید و سپس بشویید و خشک کنید. .برای کوچکتر بودن ، می توانید از ماده مخصوص تمیز کننده مرمر و ماده پرستار استفاده کنید.
3 سنگ مرمر سیاه آغشته به آب میوه ، آب قهوه ، نوشیدنی و نیکوتین و سایر لکه ها ، با چند قطره آب پودر شستشو سرکه می توانید آن را از بین ببرید ، بعد از استفاده مجدد از آب تمیز به طور جدی تمیز کنید. با استفاده از بنزین و سایر لکه ها می توان از 20 سنگ آب استفاده کرد. می توان در 20 قسمت آب به یک پراکسید هیدروژن موجود در آب اضافه کرد. چند قطره آمونیاک اضافه کنید ، با یک پارچه نرم در این محلول پاک شود. ، و سپس از لاستیک خشک پارچه نرم استفاده کنید.
4- برای ساییدگی های جزئی می توان از تمیزکننده مخصوص مرمر و ماده پرستاری استفاده کرد.
مرمر سیاه چه چیزی دارد ، اساساً چند نوع معرفی در بالا دارد ، این چند نوع از مواد سنگ طبیعی است ، این ماده مرمر با نادر در بازار است ، قیمت قیمت بلندتر است. در مورد چاپ سنگ مرمر سیاه چه چیزی دارید؟ شما می توانید از روش فوق الذکر استفاده کنید ، بسیار مؤثر هستند.


معرفی مختصری از محصولات کفپوش مرمر سیاه:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


برخی از تصاویر از محصولات کف مرمر سیاه نشان داده شده است:


Black Marlble Tile 1

Hot Tags: کف سنگ مرمر سیاه ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like