حمام غرور حمام

حمام غرور حمام

جزئیات محصول

حمام غرور حمام


در نتیجه این ایده از صاحب خانه متفاوت است و به تنوع در طراحی و تنوع رنگ مواد سنگی و دانه تغییرپذیر اضافه می شود ، مواد سنگی وی یو در استفاده از مواد کیفی رنگ بسیار متنوع است ، شامل سنگ مرمر ، سنگ آهک ، گرانیت ، ماسه سنگ ، SLATE ، سنگ کوارتز برای یک لحظه صبر کنید. چه چیزی از جنس سنگ حمام است که در اصل از آن استفاده می کند اما از سنگ مرمر و گرانیت است. (استفاده از گرانیت به دلیل نگرانی در مورد رادیواکتیویته آن در حال کاهش است.)


اکنون ، مردم دوست دارند از رنگهای ساده و معمولی یا خالص استفاده کنند یا این زمینی است که مواد سنگی با دانه ساده تزئین wei yu و metope خواهد شد ، mesa که تزئینی با سنگ مرمر با دانه غنی ، تزیین تزیین را انجام می دهد ، چنین توانایی باعث شده است همین تصور را ایجاد کند وی یو چند دقیقه فضای تزئینی را اضافه کرد.
سنگ مرمر به عنوان سنگ دگرگونی کلسیته با ساختار کریستالی نیز شناخته شده است. سنگ مرمر بیشتر سنگ آهک است که از تغییرات زمین شناسی حاصل می شود ، اجزای اصلی آن کلسیت و کربنات کلسیم است ، مقدار سختی آن حدود 4.5 است. نرمتر است ، صلبیت قلیایی است ، با جنس نجیب مبارزه می کند تا فقیرتر باشد ، مایعاتی مانند روغن ، آب را جذب کرده و به راحتی آلوده شویم ، به راحتی خراشیده ، مقاوم در برابر سایش نشوید و تقریباً همه حاوی اسیدهای قلیایی برای تمیز کردن جینگ و آدامس هستند تا بتوانند تولید کنند. آسیب به سنگ مرمر ، مدت زمان ماندن کمی طولانی تر است ، سنگ مرمر را خراب کرده و سوختگی را از دست می دهی.
سنگ مرمر که در وی یو استفاده می کند بنابراین باید متریال را انتخاب کند تا تعهد سخت تر و تراکم بزرگتری داشته باشد ، از استفاده از متریال برای تعهد هرچه بیشتر سنگ مرمر با سرعت نرم و پرحرفه بلند خودداری کند. مرمرهایی که از حمام دفاع می کنند بهتر بود چهره پولیشی را برای پردازش انتخاب کنند. ، و می خواهید برای اولین بار قبل از استفاده ، پردازش محافظتی را انجام دهید ، می تواند از مواد سنگی نیز محافظت بهتری داشته باشد ، بنابراین نیز تمیز شود ، و فروشگاه سنگ مرمر کت و شلوار است که از فروشگاه صورت عمود بر چوب استفاده می کند. چوب سنگی روشن نسبت به آب صابون ملایم مقاوم است آلودگی نسبت به سنگ تیره ، بنابراین توصیه می شود در حمام ها و حمام ها از مارهای سبز مارپیچ و سیاه استفاده نکنید ، به طوری که احتمال آلودگی سطح سنگ نسبتاً اندک باشد.


معرفی مختصری برای محصولات سنگ مرمر حمام ضد حمام:


granite


برخی از تصاویر از محصولات سنگ مرمر حمام میز کاناپه در معرض نمایش هستند:


Marble Vanity top

Hot Tags: ظروف غرق حمام ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like