کاشی های سنگ آهک

کاشی های سنگ آهک

جزئیات محصول

کاشی های سنگ آهک


تفاوت بین سنگ آهک و مرمر چیست:
1. دلایل مختلف
سنگ آهک به طور عمده در دریاهای کم عمق شکل گرفته است. سنگ آهک را می توان به سنگ آهک دانه ای (انتقال آب ، تشکیل رسوب) تقسیم کرد. سنگ آهک اسکلتی بیولوژیکی و سنگ آهک شیمیایی و بیوشیمیایی.
مرمر سنگی دگرگون شده است که با عمل درجه حرارت بالا و فشار زیاد در پوسته ایجاد می شود.
2. استفاده اصلی مختلف
سنگ آهک و سنگ آهک تعداد زیادی از مصالح ساختمانی ، مواد اولیه صنعتی هستند. سنگ آهک را می توان مستقیماً به سنگ پردازش کرد و به سرعت شلیک کرد. اجزای اصلی آهک هیدراته Ca (OH) 2 است. آهک هیدراته در خمیر آهک ، گچ آهک و غیره تهیه می شود و از آن به عنوان ماده روکش و چسب آجر استفاده می شود.
مرمر عمدتاً برای پردازش به اشکال مختلف مواد ، بشقاب ، دیوارپوش ، زمین ، تایوان ، ستون مورد استفاده قرار می گیرد ، همچنین اغلب در بناهای یادبود مانند استیل ، برج ، مجسمه و سایر مواد نیز استفاده می شود. صنایع دستی ، لوازم التحریر ، لامپ و فانوس ، ظروف و سایر هنرهای عملی.

3. توزیع منابع مختلف
توزیع سنگ آهک: چین یکی از کشورهایی است که سرشار از منابع معدنی سنگ آهک در جهان است. براساس دفتر سابق ملی آمار مرکز زمین شناسی مصالح ساختمانی ، منطقه توزیع ملی سنگ آهک 438،000 KM2 ، 1/20 مساحت زمین را شامل می شود ، که می تواند برای حجم منابع اولیه سنگ آهک برای مواد اولیه سیمان از کل حجم منابع 1/3 ~ 1/4 استفاده شود.
توزیع سنگ مرمر: بعد از 2000 معدن سنگ مرمر فعال ترین متعلق به آسیا است. از مغولستان سیاه و سفید از مغولستان داخلی تا yachu قرمز از استان hainan ؛ از liaoning dandong green تا xinjiang tianshan blue ، ذخیره سازی سنگ بسیار غنی است ، نام انواع خاص در خط مقدم جهان. این کشور بیش از 3،000 سایت معدن سازی ، دارای انواع مختلف تا 1000 را ساخته است.


معرفی مختصری برای محصولات کاشی سنگ آهک :


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


معمولاً هنگام برش سنگ آهک ، معلوم می شود که سنگ های فاقد دست نخورده یا آسیب دیده در داخل سنگ وجود دارد. سنگ آهک بدون باریک یک صخره را تشکیل می دهد ، سنگ آهک از دریا به طور کلی دارای یک ساختار لایه بندی شده است. بافت ممکن است متراکم باشد یا منافذ دانه ای داشته باشد.

عکس از محصولات کاشی سنگ آهک


He Beige Limestone _副本

Hot Tags: کاشی های سنگ آهک ، تامین کننده ها ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like