گرانیت سانتا سیسیلیا

گرانیت سانتا سیسیلیا

جزئیات محصول

گرانیت سانتا سیسیلیا


در سالهای اخیر و با توسعه مداوم اقتصاد چین ، پیگیری عموم از اثر دکوراسیون معماری در حال افزایش است و سنگ به یک ماده تزئینی بسیار مهم تبدیل شده و به تدریج وارد خانه های مردم عادی شده است.
جنس سنگی که در زندگی از آن استفاده می شود تقریباً می توان به مواد سنگ طبیعی ، مواد سنگی ساخته شده توسط انسان و مواد سنگی مرکب تقسیم کرد ، استفاده از دو نوع اول از مواد سنگی گسترده تر است.و توجه به خاصیت و تخصص مواد سنگی و هنگام پردازش ، باید هنگام ساختن دکوراسیون ، مواد سنگی متناسب با رنگ ، بافت ، حس ماده و سازگاری مواد سنگی را انتخاب کنیم.
در سنگ طبیعی مواد مجدداً به مواد تقسیم می شوند: گرانیت ، سنگ مرمر ، سنگ آهک ، ماسه سنگ ، سنگ SLATE ، سنگهای قیمتی دوم 6 نوع ؛ این محصولات عمدتاً به تخته های ساختمان ، تخته های آویزان خشک ، سنگ مخصوص ، سنگ فرش شده ، سنگ تراش کاری محصولات طبیعی و غیره. رایج ترین سنگهای طبیعی گرانیت ، سنگ مرمر و سنگ آهک است.
گرانیت که توسط نوع گرانیتی سنگ تزئینی نشان داده شده است ، از جمله انواع سنگ آذرین ، سنگهای ماگمایی و سنگ دگرگونی گرانیتی ، معمولاً مقاومت سخت ، اسیدی و قلیایی ، مقاومت در برابر هوای مقاوم ، قوی ، دوام خوب ، کریستال ریز استفاده تعداد ثابت سال در 500- 1000 ، دانه درشت تعداد ثابت سال 200 ، رنگ گرانیت زرق و برق دار ، یکنواخت ، اما با آتش مبارزه نکنید. به طور کلی برای دیوارهای داخلی و خارجی ، زمین ، استوانه ، مربع ، جاده ، و غیره قابل استفاده است.
مرمر به نوعی مصالح سنگی تزئینی اشاره دارد که توسط سنگ مرمر از جمله اسید کربنیک و سنگهای دگرگونی مرتبط تشکیل شده است ، که عمدتا از مواد معدنی کربنات ، عموماً با بافت نرم تشکیل شده است. براساس ترکیبات معدنی ، سنگ مرمر کلسیت ، مرمر دولومیت ، مرمر مارپیچ. سنگ مرمر از ساختار کریستالی کلسیم (کربنات کلسیم) سنگ مرمر. سنگ مرمر دولومیت عمدتا از سنگ مرمر ساختار کریستال دولومیت (کربنات کلسیم منیزیم) تشکیل شده است. سنگ مرمر مارپیچ عمدتاً از مارپیچ (منیزیم سیلیکات منیزیم) ، کلسیت ، سنگ مرمر دولومیت ، عموما سبز یا سبز تیره تشکیل شده است. مرمر به طور معمول در مورد دیوارهای داخلی استفاده می شود.


یک معرفی مختصر در خیابان محصولات گرانیتی سسیلیا:


granite


نمایش محصولات گرانیتی سانتا سیسیلیا:


santa cecilia granite 2

Hot Tags: گرانیت سانتا سسیلیا ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like