کانتر گرانیت prefab

کانتر گرانیت prefab

جزئیات محصول

کانتر گرانیت prefab


1. ارزش افزوده
میزهای گرانیتی ارزش افزوده را اضافه می کنند .این باعث می شود سرمایه گذاری در آن ارزش افزوده شود. این ظرافت را به آشپزخانه می افزاید و ارزش کلی خانه را هنگام فروش افزایش می دهد. در صورت داشتن پول ، عاقلانه است که یک کانتر گرانیت نصب کنید.
2. ارزش زیبایی شناسی
گرانیت یک ماده طبیعی است. سابقه آن صد سال است ، اما چیزی که اخیراً در 40 سال از خانه استفاده می کند. ممکن است در مقایسه با سایر مواد گران باشد. اما این یک سرمایه گذاری خوب در خانه شما است. منابع مالی ، این یک برنامه بهبود خانه است.
3. طراحی منحصر به فرد طبیعت
تنوع ظریف رنگ روی گرانیت غیرممکن است که توسط محصولات ساخته شده توسط انسان ساخته شود. این خانه شما را شخصی سازی می کند و شخصیت را به آشپزخانه شما می افزاید. همانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، رنگهای موجود در گرانیت با نور موجود در اتاق تغییر می کنند. لکه ها و سایر الگوهای گرانیتی بر خلاف سنگ گرانیت معمولی ساخته شده توسط انسان ، که فقط یک لایه روی سطح دارد فقط در کل سنگ اجرا می شود. ویژگی های این سنگ از سنگ به سنگ متفاوت است.
ترکیب های رنگی شگفت انگیز. به دلیل طیف گسترده ای از مواد موجود در سراسر جهان ، رنگ ها متفاوت است. هر منطقه از سنگ دارای کیفیت منحصر به فرد خود است. از میز ساده و گرم تا عمیق ، گرم و عمیق استفاده می شود. میزگردهای گرانیتی تقریباً با هر سینک قابل مقایسه هستند. لوازم جانبی ، از جمله سرامیک ، مس ، استیل ضدزنگ ، و غیره. این فقط محبوب نیست ، بلکه باید بگوییم ، و از سابقه خوبی برخوردار است.
4- عقیم سازی
با تشکر از بافت آن ، این یک ماده آشپزخانه بسیار بهداشتی است. به دلیل آن که متخلخل نیست ، باکتری و خاک دیگری در آن وجود ندارد. مادربزرگ در اینجا رشد نمی کند. البته اگر از گرانیت استفاده می کنید ، آن دسته از مضراب ها را تشکیل نمی دهند. خطوط باعث ایجاد کپک و رنگ آمیزی می شوند.
5. تمیز کردن آسان
اگر دانش اساسی دارید ، تمیز کردن بسیار ساده است. برای تمیز کردن روزانه ، فقط از یک پارچه نرم یا مقداری حوله کاغذی و آب صابون ساده استفاده کنید .به دلیل بافت متراکم آن ، سنگ ها بسیار متخلخل نیستند ، بنابراین رنگ آمیزی زیاد نیست problem.Once آن را مهر و موم شده و صیقل ، رطوبت را حفظ می کند.
6. آشپزخانه خانوادگی
از بسیاری جهات ، این ایده خوبی است که فرزندان در خانه داشته باشند. هر کاری که انجام دهند ، اساساً به میز شما آسیب نمی رساند. فقط باید به آنها بگویید که در گوشه های شفاف میز آویزان نشوند ، زیرا در طولانی مدت اجرا شود ، این می تواند مشکلاتی ایجاد کند.


معرفی مختصری از محصولات مزا گرانیت ترکیبی:


granite


برخی از تصاویر ساده از محصولات گرانا مدولار مدولار:


Tile 0102_副本

Hot Tags: میزهای گرانیتی prefab ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like