میزهای مرمر پرداخت

میزهای مرمر پرداخت

جزئیات محصول

میزهای مرمر پرداخت


در واقع از نظر افراد زیادی ، استفاده از گرانیت در برخی از ساخت و سازهای فوق مورد استفاده قرار می گیرد ، یا استفاده عمومی از مساحت بزرگ ، استفاده از تخته گرانیت در ساختمان بسیار بزرگ است ، اما از اثر گرانیتی از جاه طلبی نیز ساخته شده است. بسیار خوب است ، می توان به کیفیت جیوه گرانیت اعتماد کرد ، به اعتقاد مردم کمترین استفاده را دارند و این نوع مواد جاه طلبی نیز عمر بسیار طولانی دارد.


سنگ زنی بدون درز:
1 ، عملکرد: درخشش مداوم: سنگ زنی بدون درز می تواند درخشش سنگی سازگار با کاهش ضایعات باشد: سنگ زنی بدون درز به طور موثر می تواند مواد سنگی را به دلیل ضایعات درز کاهش می دهد. فرصت باکتریها مخفی می شوند.
2 ، فرایند ساخت و ساز برش لاستیک پر کردن یک آسیاب مسطح (سنگ زنی درشت ، سنگ زنی ریز) یک کریستال آینه پولیش.
تراز کردن سنگ:
1. عملکرد: کاهش سایش: کف تراز کردن می تواند باعث کاهش سایش ناشی از اختلاف ارتفاع و بهبود درخشندگی شود: کف تراز کردن می تواند قوام کلی را افزایش دهد ، روشنایی را بهبود بخشد ، سطح ایمنی را افزایش داده و از مشکلات ایمنی ناشی از اختلاف ارتفاع و ارتفاع جلوگیری کند.
2. روش ساخت و ساز: تسطیح - سنگ زنی آب - پرداخت.

گرانیت را می توان به عنوان میزهای آشپزخانه استفاده کرد ، مزایای آن به شرح زیر است:
1. گرانیت سخت است
سختی گرانیت از نظر طبیعت در درجه دوم الماس قرار دارد و بالاتر از سختی محور 6 ، بعضی از آنها می توانند به 7 برسند. این باعث می شود میزهای گرانیتی کمتر مستعد ابتلا به خراش باشند. گرینیت سخت اما شکننده نیست. بر خلاف سنگ مرمر طبیعی ، به راحتی می شکند.
2. گرانیت مقاوم در برابر حرارت است
گرانیت یکی از سنگهای مقاوم در برابر حرارت است. حتی پس از مدت زمان طولانی پخت و پز ، گلدان گرم شده نمی تواند هیچ علامتی را روی میز گرانیت باقی نگذارد. در عین حال ، گرمازدایی گرانیت بسیار عالی است و حباب و شکاف نخواهد داشت. به دلیل اختلاف دمای محلی
3. گرانیت از نظر ظاهری متنوع است
گرانیت دارای بسیاری از چهره های طبیعی است. اغلب به رنگ های سیاه ، سفید ، آبی ، قهوه ای ، رنگ فلزی و رنگ سبز کمیاب ، گل رز تقسیم می شود. گرانیت هر رنگ نیز ممکن است دارای الگوهای مختلف ، روشن و طبیعی باشد.
4- نگهداری گرانیت آسان است
خود گرانیت فضای زیادی ندارد و با صیقل دادن سطح ، از نظر ضد آب بسیار موثر است.
5- گرانیت پایدار است
گرانیت برق ندارد ، مغناطیسی انجام نمی دهد ، میرایی اثر خوبی دارد و در برابر فرسایش اسیدی و قلیایی مقاوم است.


معرفی مختصری برای محصولات سنگ مرمر جلا جلا :


granite


برخی از تصاویر از محصولات سنگ تراشی سنگ مرمر جلا شده نشان داده شده است


Tile 0201

Hot Tags: پرداخت میزهای مرمر ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like