برترین گرانیت غرور

برترین گرانیت غرور

جزئیات محصول

برترین گرانیت غرور


درباره مرمر چه می دانید؟ نوع مرمر دارای تعداد زیادی ، نوع خاص متفاوت است ، قیمت آن نیز متفاوت است. مصرف کننده باید هنگام خرید نوع خاصی را ببیند ، مرمر را به طور کلی نگوید ، از این طریق گول نزنید. در زیر نوع و خاصیت تولید منطقه وجود دارد.
سنگ مرمر سفید: نام اصلی fangshan jade است. فاز سنگی برای یشم میکرو یا رگه های سفید. Origin پکن ، hubei.
فاز برف سفید: خاکستری روشن به رنگ خاکستری روشن وجود دارد ، کریستال های منظم وجود دارد ، نقاط متفرقه ای از جنس زرد رنگ وجود دارد. منطقه تولیدی شما در استان شاندونگ است.
برف و باد: نوارهای خاکستری تیره از خاکستری در سنگ. ارقام یوننان دالی.
یخدان یخی: فاز سنگی از جنس بلورهای درشت خاکستری و سفید است. منطقه تولیدی: quyang، hebei.
یشم گل زرد: فاز سنگی به رنگ زرد روشن ، با رگه های برنج بیشتر است. Origin hubei huangshi.
جاسپر: که قبلاً با نام سبز سبز شمال شرقی شناخته می شد. فاز سنگی با رنگ سبز تیره یا سبز روشن و نفوذپذیری فاز فلوکولنت سفید است. تولید منطقه عبور لیانشن عبور.
ابرهای رنگارنگ: قبلاً به عنوان ابرها شناخته می شدند. فاز سنگی کف سبز زمرد زمرد ، نفوذپذیری فاز شفاف سبز سبز عمیق ، لکه های بنفش یا رگه ها است. منشاء هبی گوزن را بدست می آورد.
رنگ سبز سبز: که قبلاً با پارچه خاکستری خاکستری با لکه های سبز چمن عمیق ، منشاء شاندونگ لایانگ به نام سبز سبز ، فاز سنگی شناخته می شد.
ابر خاکستر: نام اصلی کنجد سفید. فاز سنگی برای کف خاکستری روشن دود یا خطوط خاکستری سیاه و سفید به شکل ابر ، مناطقی را تولید می کند که fangshan پکن را تولید می کنند.
خاکستر شتر: قبلاً به عنوان جگر خوک ، فاز سنگی برای خاکستری خاکی با رگهای شفاف و رنگی با رنگ دریای زرد تیره رنگ شناخته می شد. Origin suzhou ، jiangsu.
جید شکاف: نام اصلی کهکشان. رخساره های سنگی خاکستری روشن با رگه های مایل به قرمز و لکه های خاکستری مایل به قرمز است.
Ai ye qing: فاز سنگی برای کف آبی آبی زیر برگهای سفید بین خاکستری تیره ، دانه های پوسته پوسته ای بین ابرها وجود دارد.
می تواند برف: که قبلاً به عنوان موج برف شناخته می شد ، مرحله سنگی خاکستری و سفید با تکه های سیاه است و منطقه کوه آهن هبی را تولید می کند.
غروب آفتاب: که قبلاً به عنوان سنگ نقره ای سفید شناخته می شد ، فاز سنگی برای قسمت زرد رنگ زرد در زیر قسمت زرد رنگ وجود دارد ، درهای بین عمیق زرد رنگ با هاله سیاه وجود دارد.
خرچنگ سبز: که قبلاً به نام دوبان زرد ، فاز سنگی کف خاکستری زرد در سراسر خاکستر عمیق یا لکه های زرد ماسه ای با لایه های سفید معروف بود ، منشأ هبی.
دانه ببر: که قبلاً به عنوان قهوه شناخته می شد ، فاز سنگی برای پارچه زیر چشمی اقیانوس دارای الگوی جریان سنگی نصف النهار زرد ، منشأ جیانگ سو است.
توپاز: مرحله سنگی قسمت زیرین خاکستری روشن سیاه و سفید است ، دارای گودال قرمز زرد و رگه خاکستری روشن است ، منشاء آن hubei است.
صورتی: که قبلاً به عنوان کویانگ قرمز و گل رز quyang شناخته می شد ، فاز سنگی برای کریستال درشت هلو ، با wisp یا لکه های سیاه ، منشاء کوئانگ ، هبی.
نخ بنفشه: قبلاً با نام قرمز آنهویی شناخته می شد ، فاز سنگی خاکستری است قرمز قرمز پر از نخ متناوب قرمز و خاکستری با ، تولید منطقه anhui lingbi.
حلزون قرمز: که قبلاً به عنوان فاز سنگی شمال شرقی شناخته شده بود ، برای کلیپ انتهایی بنفش با نخ قرمز و خاکستری ، منشاء شهرستان طلای لیونینگ.
دیواره جوهر: که قبلاً با نام مو yu شناخته می شد ، فاز سنگی برای سیاه و سفید متفاوتی با مقدار کمی از بافت tuhuang ، منشأ گوزن hubei.
شب درخشان: که قبلاً به عنوان سیاه و سفید ، فاز سنگ سیاه فاز با خطوط سفید و لکه های سفید شناخته می شد ، منشأ سوژو.
گل الکتریکی: که قبلاً به عنوان ضد خاکستر شناخته می شد. فاز سنگی خاکستری سیاه و سفید پر از رگه های سفید قرمز است ، و منطقه ژانگژو تولید می کند.
باد پاییز: قبلاً با نامهای نینگهونگ و نانجینگ قرمز شناخته می شد ، فاز سنگی برای قسمت خاکستری قرمز قرمز دارای هاله ههه ، منشأ نانجینگ است.
لینگ هونگ: رخساره های سنگی ، رگه های مارپیچ شکسته قرمز بنفش با لکه های سفید است ، و باعث ایجاد خط اتصال منطقه می شود.
یشم گلرنگ: فاز سنگی کلیپ انتهای قرمز کبد است و دارای اندازه بلوک سنگی کم عمق است. Origin hubei daye.
موارد فوق بیش از 10 نوع سنگ مرمر معمولی است ، آنچه باید به آن توجه داشت این است که همه گرانیت و سنگ مرمر را با هم مخلوط نمی کنند.


خلاصه ای از محصولات سنگ مرمر گرانیت گرانیت :


granite


برخی از تصاویر از محصولات سنگ مرمر گرانیتی گرانیت نمایش داده می شوند :


giallo california granite

Hot Tags: تاپ غرور گرانیت ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like