فروشگاه گرانیت

فروشگاه گرانیت

جزئیات محصول

فروشگاه گرانیت


گرانیت زیبا ، بادوام و بسیار سخت است. در زمان های قدیم ، اگر یک معدن مناسب ، تجهیزات پردازش و فناوری وجود داشته باشد ، باید محبوب تر از سنگ مرمر باشد.
از آنجا که گرانیت اغلب حاوی مواد معدنی دیگری است ، مانند هورنبلند و میکا ، و انواع رنگ را نشان دهید ، شامل: قهوه ای ، سبز ، قرمز و سیاه معمولی است. از آنجا که به آرامی متبلور می شود ، بلورهای آن مانند مکعب روبیک در هم می آمیزند ،
بنابراین کار سختی است. به اندازه یک خانه با دوام و مقاوم در برابر زباله ، خراش و گرما است. از نظر رنگ و نور ، رنگ و نور آن محو نخواهد شد و تاریک نمی شود. تقریباً بدون آلودگی ، صیقلی و براق است. ، و انواع ناخالصی های هوا به سختی می تواند بچسبد.
عموماً ، اره طناب در سنگ معدن گرانیت مورد استفاده قرار می گیرد. فن آوری های جدید مانند زهکشی متراکم و تزریق شعله ظاهر شده است. سنگ های استخراج شده با روش تزریق شعله به طور مرتب و بدون آسیب تاریک برش داده می شوند و راندمان تولید بسیار بالا است. بعد از قطع بلوک ها ، آنها را بلوک های خشن می نامیم. سپس می توانیم آنها را با استفاده از دستگاه حفاری با دست یا با دستگاه اره برشی برش دهیم. ماشین تراشکاری یا پردازش دستگاه دوار ، به یک بدنه استوانه ای یا قوس ؛ سرانجام با استفاده از یک سنگ صاف ، صخره ریز و یا با سنگ زنی و پولیش برش دستی ، برش بزنید تا سطح درخشان و شفاف شود. و روشن است. گرانیت محیطی را آلوده نمی کند. مواد مصنوعی اغلب با محصولات جانبی نامطلوب و حتی سمی همراه هستند که در طول عمر ساختمان باید چندین بار جایگزین شوند (هر بار با مشکلات جابجایی) .Granite نیازی به تعویض ندارد. بسیار بادوام است
علاوه بر این ، گرانیت بسیار کاربردی است و می توان آن را در سطوح مختلفی ایجاد کرد - پولیش ، مات ، سنگ زنی ریز ، آتش ، عملیات چاقو با آب و شن و ماسه زدگی. به دلیل گرانیت اغلب حاوی مواد رادیواکتیو است ، برای اندازه گیری میزان تشعشع گرانیت و برنامه خود را تأیید کنید.


استفاده از گرانیت با توجه به اندازه دانه ها: دانه های ریز را می توان صاف یا حک کرد ، به عنوان صفحات تزئینی یا آثار هنری ؛ اندازه متوسط اغلب برای ساخت اسکله ، قوس ، دایک ، بندرگاه ، قرقره ، پایه ، جاده و غیره استفاده می شود. نورد سنگ خرد شده با دانه درشت یک جمع عالی برای بتن است. از این رو مقاوم در برابر اسید گرانیت ، همچنین به عنوان مواد شیمیایی ، تولید متالورژی از روکش و ظروف مقاوم در برابر اسید استفاده می شود.


معرفی اطلاعات فروشگاه گرانیت:


granite


برخی از تصاویر کالاهای فروشگاه گرانیت نمایش داده شده است:


Dark grey granite

Hot Tags: فروشگاه گرانیت ، تهیه کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like