گرانیت سنگ

گرانیت سنگ: گرانیت دارای ساختار جمع و جور، قدرت فشرده سازی بالا، جذب آب کم، سختی سطح بالا، پایداری شیمیایی خوب، دوام قوی، اما مقاومت در برابر آتش ضعیف است.

جزئیات محصول

گرانیت سنگ


گرانیت نوعی فوران آتشفشانی گدازه است که تحت فشار بالا رفتن سطح دولتی به سطح پوسته است، ماگما زمین را از بین نمی برد و در آهستگی به آرامی خنک و خنک شدن تشکیل سنگ تکتونیکی، سنگ های آذرین اساسی عمیق است متعلق به سنگ آذرین (سنگ آذرین) است. گرانیت از کوارتز، فلدسپات و میکا تشکیل شده است. محتوای فلدسپات و کوارتز به ترتیب 40٪ ~ 60٪ و 20٪ ~ 40٪ است. سنگ سنگین و جامد است.


گرانیت از سنگ های آذرین تشکیل شده است که نوعی سنگ کریستالی سخت و فولادی است. این در ابتدا از فلدسپات و کوارتز تشکیل شده و با یک یا چند کانال سیاه مخلوط شده است. این یک ساختار صاف است.
گرانیت از کوارتز، فلدسپات و میکا تشکیل شده است. محتوای فلدسپات و کوارتز به ترتیب 40٪ ~ 60٪ و 20٪ ~ 40٪ است. گرانیت سنگ سنگ کلیه ساختار بلوری است، دانه گرانیتی با درجه بالا خوب است و حتی ساختار نزدیک، محتوای کوارتز بسیار زیاد است، مگس فلدسپار روشن است.
گرانیت دارای محتوای سیلیس بالا و متعلق به سنگ اسید است. برخی از گرانیت ها دارای عناصر رادیواکتیو هستند که باید از داخل آن جلوگیری شود. ساختار گرانیتی فشرده است، کیفیت مواد سخت است، قادر به تحمل قلیایی اسید است، می تواند برای مدت زمان طولانی در فضای باز استفاده شود.

طبقه بندی

گرانیت به عنوان یک نتیجه از ترکیب شکل تنوع پیچیده فرم، نوعی متفاوت است، دارای انواع مختلف طبقه بندی شده است.
با مواد معدنی
این است که به گرانیت سیاه و سفید، گرانیت میکا سفید، گرانیت فلزی گوشه، دو گرانیت میکا و غیره تقسیم شده است.
با توجه به ساختار نقاط ساخت و ساز
می توان به گرانیتی زیبا، گرانیت متوسط، گرانیت درشت دانه، گرانیت پورفیرتیک، گرانیت پورفیرتیک، گرانیت کوارتز و گرانیت گنوس، و غیره تقسیم شده است.
با توجه به مواد معدنی زیر موجود است
می توان به گرانیت استنیک، گرانیت آهن نایوبیوم، گرانیت بریلیم، گرانیت لیتیوم میکا، گرانیت تورمالین و غیره تقسیم کرد. انواع اتود متورفیسم مانند فلاشینگ، پترولیز شدن و الکتروپروتروشیمی وجود دارد.


معرفی مختصر محصولات سنگی گرانیت:


VI~MA37760M6YB2{AZ~[C~0


تصاویر ساده محصولات سنگی گرانیت:


kerbstone granite

Hot Tags: سنگ گرانیت، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like