نمونه گرانیت

نمونه گرانیت

جزئیات محصول

نمونه گرانیت


گرانیت ، که از سنگ آذرین تشکیل شده ، نوعی سنگ کریستالی سفت و سخت است که در اصل از فلدسپات و کوارتز تشکیل شده و با یک یا چند ماده معدنی سیاه مخلوط شده است که در یک ساختار صاف چیده شده اند.


الزامات فنی معادن گرانیت معدن :

در شرایط عمومی ، هنگامی که نسبت تولید نوار در حدود 0.3 باشد ، حداقل میزان ضایعات اقتصادی معدن گرانیت 15٪ -25٪ است.

(1) در هنگام استفاده از جرثقیل موبایل برای ارتفاع نیمکت معدن ، ارتفاع نیمکت 4-6 متر است. جرثقیل دکل کوچک برای ارتفاع نیمکت کمتر یا مساوی 14 متر استفاده می شود. و جرثقیل دکل بزرگ برای ارتفاع نیمکت کمتر یا مساوی 62 متر استفاده می شود. زاویه شیب پله به طور کلی 90 درجه است و زاویه شیب نهایی بستگی به پایداری سنگ دارد.

(2) عرض نوار به طور کلی بسته به عملکرد تجهیزات معدن ، مشخصات مواد زاید و شرایط ترک ها 1-3 متر است.

(3) طول صورت کاری به طور کلی 5 تا 5 متر با استخراج دستی و 15-20 متر توسط استخراج شعله برش انجام می شود. حداقل عرض سکوی کار: به طور کلی 20-25 متر.


محصولات گرانیتی

محصولات گرانیتی طبیعی را می توان به موارد زیر تقسیم کرد:

تخته محوری

سطح سنگ با تبر خرد کردن دست ماشین کاری می شود. سطح خشن است و از الگوی تبر نواری معمولی برخوردار است. بافت سطحی خشن ، برای زمین ضد لغزش ، مراحل ، پایه و غیره استفاده می شود.

تخته سنگ

سطح سنگ به صورت مکانیکی ، مسطح و موازی با یکدیگر طرح ریزی شده است. از آن برای مقاصد مشابه به عنوان تخته تبر استفاده می شود ، اما بافت سطح ظریف تر است.

صفحه سنگ زنی خشن

سطح سنگ تقریباً زمین ، صاف و براق است. این ماده عمدتاً برای دیوار ، ستون ، پله ، پایه و غیره مورد استفاده قرار می گیرد که به اثر نرم کننده نیاز دارند.

ورق جلا

پس از اتمام و پولیش ، سطح سنگ صاف و روشن است ، بافت کریستالی گرانیت روشن است ، و رنگ آن زرق و برق دار است. برای دیوارها ، کفها و سیلندرهایی که نیاز به براقیت بالا و جلوه صاف دارند استفاده می شود.

معرفی مختصری برای محصولات نمونه گرانیتی :


graniteاستخراج زباله در معادن عمدتاً در وضعیت معادن نیمه مکانیکی و نیمه دستی است که هنوز یک مقیاس مشخص شکل نگرفته و فاقد یکنواختی و سیستماتیک بودن در مدیریت است.


برخی از تصاویر نمونه گرانیتی نمایش داده می شوند


Tile 0503_副本

Hot Tags: نمونه گرانیت ، تهیه کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like