گرانیت لهستانی

گرانیت لهستانی

جزئیات محصول

گرانیت لهستانی


طبقه بندی سنگ مرمر گرانیتی با توجه به فرآیند می تواند به سه دسته تقسیم شود:
1. سنگ مرمر گرانیت معمولاً استفاده می شود
2. سنگ مرمر گرانیتی از نوع S. پردازش سنگ مرجع نوع s به طور کلی توسط کامپیوتر کنترل می شود. بنابراین ، کنترل شکل به برنامه نویسی برنامه رایانه بستگی دارد. علاوه بر الزامات طراحی ، شکل سنگ مرمر به شکل s نیز باید راحتی را در حمل و نقل واقعی در نظر بگیرد.
3 ، انواع دیگر فرآیند گرانیت luyandan ، نوع لودان نوع خاص بیشتر است ، با توجه به روش های مختلف پردازش را می توان به پردازش 2 D و 3 روز راهنمای پردازش luyandan تقسیم شده است ، ارزش 2d نسبت به قیمت 3 d است. قیمت پایین تر و مشکل کمتری در پردازش بسیار بزرگ است ، ناهنجاری کلی لودان قیمت دو بعدی است ، 3 روز پردازش لودان بیگانه مسئولیت آن است ، که معمولاً در تخت گلهای سنگ تراش سنگ استفاده می شود. سنگ مرمر

طبقه بندی سنگ مرمر گرانیتی را می توان به این موارد تقسیم کرد:
1 ، سنگ مرمر خاکستری ، مانند: سنگ مرمر وولیان ، سنگ مرمر خاکستری وولیان ، سنگ مرمر خاکستری کنجد و غیره. مواد سنگی به شکل نیلوفر آبی دارای رنگ ها و الگوهای زیبا ، مقاومت در برابر فشار بالا و خواص فیزیکی و شیمیایی خوب ، توزیع گسترده منابع پردازش آسان ، با توسعه اقتصاد ، دامنه کاربرد گرانیت در حال گسترش است ، میزان مصرف افزایش می یابد ، نقش مهمی در زندگی مردم ایفا می کند. به ویژه ، معادن کلان ، پردازش های صنعتی و تجارت بین المللی گرانیت در اخیر 10 سال است که صفحات تزئینی گرانیتی را در مقادیر زیادی نه تنها برای ساختمانهای عمومی لوکس ، بلکه برای دکوراسیون خانواده ها نیز وارد صنعت تزئینات ساختمان و دکوراسیون می کند.
2 ، نمایندگان luyandan دارای wulian قرمز ، مانند luyandan قرمز luyandan luyandan قرمز به دلیل طراحی و رنگ زیبا ، با دوام ، مورد علاقه بازار در جنوب ، به ویژه در jiangsu ، ژجیانگ بازار ، به دلیل توسعه اقتصادی منطقه ، الزامات سبز شهری بالا ، هر ساله دوز لیوئان قرمز wulian بسیار زیاد است ، تقریباً در هر شهر مهندسی زیادی با استفاده از سنگ وجود دارد ، بنابراین بیشتر luyandan قرمز wulian به بازار ارسال می شود.
3. سنگ مرمر سفید نمایانگر سنگ مرمر باند باند شاندونگ است
4. سنگ مرمر از رنگ های دیگر ، مانند سنگ مرمر آبی و سنگ مرمر سیاه ، که در میان آنها سنگ مرمر گرانیت خاکستری مقدار زیادی استفاده می کند ، به دنبال آن سنگ مرمر قرمز است.


معرفی مختصر محصولات گرانیتی لهستانی


granite


تصاویر محصولات لهستانی گرانیتی نمایش داده می شود


Tile 0503

Hot Tags: لهستانی گرانیت ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like