برترین آشپزخانه گرانیت

برترین آشپزخانه گرانیت

جزئیات محصول

برترین آشپزخانه گرانیت


گرانیت از مزایای دیگری در بهبود محیط آشپزخانه برخوردار است. از آنجا که اثر زینت آن بسیار خوب است ، به نظر می رسد آشپزخانه ای بسیار زیبا و زیبا و ظریف تر ، خلق و خوی که می تواند تضمین کند راحت است.


وقتی ماده ای را انتخاب می کنید که متناسب با صفحه چهره پیشخوان آشپزخانه خانگی باشد ، احترام زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید: طراحی ، رنگ ، قیمت ، عملی ، نصب ، وضعیت بهداشتی مهمتر از همه. مواد غذایی که خریداری می کنیم با جدیت آلوده می شوند میکروب های ایجاد کننده بیماری ، بنابراین وسایل آشپزخانه برای اطمینان از ایمنی مواد غذایی بسیار مهم است. صفحه های پیشخوان آشپزخانه باید پس از تماس با مواد غذایی خام تمیز شوند ، در غیر این صورت ممکن است عفونت متقاطع رخ دهد و افراد ممکن است بعد از خوردن مواد غذایی آلوده به ویروس بیمار شوند.


مطالعه تمیز کردن پانل در خیابان. موسسات Paul ، مینه سوتا ، ایالات متحده. موسسات تحقیقاتی مطالعات مواد را برای ارائه داده ها و گزارش های مربوط به صنایع غذایی و خرده فروشی انتخاب می کنند. این مطالعه خاص شش مورد از پرکاربردترین میزهای تمیزکننده جدول را اندازه گیری کرد: ورق ، چوب ، سرامیک ، بتن ، استیل و گرانیت. .

نتایج حاصل از این مطالعه نشان داد که جداول و پانل های آسیب دیده هنگام شستشو با آب و صابون با آب و سرکه برای جلوگیری از باکتریها نتایج مختلفی دارند. گرنیت دومین مقاوم در برابر بازسازی باکتری ها است ، دوم فقط به استیل ضدزنگ. مجدداً به دنبال یک ماده طبیعی نرم هستید که نه تنها از نظر زیبایی شناختی جذاب است بلکه ضد باکتریایی نیز هست ، گرانیت بهترین انتخاب است. علاوه بر این ، رنگ خطوط تولید متغیر با سنگ طبیعی ، به طوری که هر جدول دارای یک سبک منحصر به فرد است. بیشتر گرانیت گرانیت است. آنقدر خوب نگهداری شده که حتی می توانید یک صفحه داغ را مستقیماً از مایکروویو بر روی یک میز محفظه قرار دهید ، چیزی که برای هر محصول دیگری غیرقابل تصور باشد. گرینیت نیز یک محصول سبز است که خراشیدن یا خراش دادن آن ، محیط زیست سالم و قابل بازیافت است. از آنجا که گرما را تحمل نمی کند و عایق خوبی است ، هر بار که آنرا لمس می کنید احساس خنک می کنید.


معرفی مختصر در مورد محصولات برتر آشپزخانه گرانیتی:


granite


تصاویر محصولات برتر آشپزخانه گرانیتی نمایش داده می شود:


giallo california granite

Hot Tags: تاپ آشپزخانه گرانیت ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like