کانتر آشپزخانه گرانیت

کانتر آشپزخانه گرانیت

جزئیات محصول

کانتر آشپزخانه گرانیت


گرانیت از استحکام بالا و مقاومت در برابر آلودگی برخوردار است. آشپزی غربی ساده است ، اما آشپزخانه های اکثراً باز است ، بنابراین گرانیت طبیعی اولین انتخاب آنها است. آنها فکر می کنند میزهای گرانیتی زیبا و بادوام هستند و در هنگام فروش مجدد خانه ها می توانند قیمت بهتری کسب کنند. بیش از 2000 پاسخ دهنده بالای 18 سال ، 55 درصد گرانیت را انتخاب کرده اند و 12 درصد سنگ مصنوعی را انتخاب کرده اند. 90٪ گفتند كه خانه ها با صفحات گرانيت بيشتر به فروش مي رسند. 90٪ از اين نظرسنجي ها نيز نشان مي دهد كه تعداد دانه هاي گرانيت در بين مصرف كنندگان از همه جنس ها و سن ها در مناطق مختلف يكسان است.


13 نوع سنگ گرانیت در بازارهای سنگی آمریکا در سالهای اخیر مشهور است:
1. ونا جینما (زن ونیز ونیز) - برزیل
2. سبز تیره - برزیل
3. سرگرمی کامبی - برزیل
4. الماس طلا - عربستان سعودی
5. هند سیاه - هند
6. قهوه ای انگلیس - هند
7. آووینو کافور - برزیل
8. بژ بورد - برزیل
9. الماس قهوه ای - فنلاند
10. کنف رنگ طلایی - برزیل
11. سنگ ماهگون ، ایالات متحده
12. چین سیاه (shanxi سیاه) - چین
13. سنگ زنگ - چین


گرانیت سنگی آذرین با ساختار و بافت کریستالی قابل مشاهده است. این ماده عمدتاً از فلدسپار ، کوارتز و میکا تشکیل شده است. این ماگما به عنوان ماگما مایع در اعماق هسته زمین آغاز شده و برای میلیون ها سال تحت فشار بسیار زیاد سرد و سرد شده است. جلا داده شده است .پس از این فرآیند می توان از آن به روش های مختلفی در خانه استفاده کرد ، از جمله میزهای آشپزخانه ، میزهای غرور ، اطراف شومینه و همچنین حوضچه های جکوزی و سایر طراحی های سفارشی. از وسط زمین تا وسط زمین آشپزخانه ، کل فرایند واقعا شگفت انگیز است


معرفی مختصر در مورد محصولات آشپزخانه گرانیتی:


granite


هیچ چیز نمی تواند زیبایی آن را بازتولید کند و از دوام آن همخوانی ندارد. این عملی ترین سطح است زیرا در مقابل حرارت مقاوم است و در برابر خراش مقاوم است. گرینیت نه تنها در زمینه طراحی کاربردی بلکه در زمینه طراحی بسیار انعطاف پذیر است.


برخی از تصاویر از محصولات گرانیتی countertop آشپزخانه در معرض نمایش هستند:


giallo california granite

Hot Tags: میزهای گرانیت آشپزخانه ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like