واردات گرانیت

واردات گرانیت

جزئیات محصول

واردات گرانیت


استخراج مواد معدنی به طور کلی به مراحل زیر تقسیم می شود:
(1) برداشتن caprock: این یک فرآیند از بین بردن خاکهای شناور و اقشار غیر سنگی است که سنگ معدن را برای تسهیل در استخراج سنگ معدن پوشش می دهد. از سلب کردن دستی اغلب در معادن استفاده می شود و فقط بخشی از سایت های معدن توسط بولدوزرها ، چرخ چرخانده می شوند. لودر و سایر ماشین آلات.
(2) جداسازی: این دومین فرآیند جداسازی سنگ بلوک نواری از سنگ اصلی سنگ سنگین است. محدود به مقیاس موجود معدن و حالت تولید ، زباله های معدنی اساساً دو روش هستند: تقسیم گچ مصنوعی و کنترل انفجار. روش تقسیم دستی. روش سنتی تقسیم دستی و تفکیک گوه دستی است که از شدت کار نسبتاً بالایی برخوردار است و راندمان کمی دارد اما میزان ضایعات بالا و قابلیت تغییر شکل آسان است. روش انفجار کنترل شده عبارت است از سوراخ کردن با یک دریل پنوماتیک دستی و کنترل انفجار با مواد منفجره سیاه یا یک کارتریج کوچک.
(3) سرنگونی: نوک سنگ برای برش و جدا کردن آن است. انواع مختلفی از ابزارهای واژگون کننده مانند جکهای دستی ، دستگاه ضخیم سنگ هیدرولیک ، کیسه گاز فشار و روش کشش وجود دارد. روشهای اصلی مورد استفاده در معدن جک و کشش هستند.
(4) تجزیه و تقسیم: این است که بلوک های نوار را به مواد اولیه یا مواد زاید با توجه به مقیاس مورد نیاز تقسیم کنید. روش تجزیه و تقسیم شبیه روش جداسازی است ، عمدتا با استفاده از گوه مصنوعی ، تقسیم گواژ و انفجار کنترل شده.
(5) شکل دهی: شکل دادن به این صورت است که مواد اولیه نهایی را مطابق با مقیاس از طریق پردازش خاص مواد اولیه پس از تقسیم بندی انجام دهد. روش های شکل دهی شامل چکش دستی ، مته دستی کوچک ، مته دستی دستی ، طناب الماس مهره ای اره و شکل دهی دستگاه. روشهای مورد استفاده در معدن عمدتاً روشهای ساده ای از قبیل چکش و اسکنه ، بدون عملکرد مکانیکی هستند.
(6) بلند کردن و بارگیری: این فرآیند انتقال مواد اولیه فرآوری شده به وسیله نقلیه حمل و نقل است. بلند کردن با انواع ابزارها قابل انجام است. اغلب در معادن استفاده می شود. از معادن نیز استفاده می شود و از جرثقیل های اتومبیل ، لودر و خزنده نیز استفاده می شود. چند سایت معدن
(7) برداشت بالاست: این فرآیند انتقال سنگ ناپاک از کارخانه فرآوری مواد اولیه است.


معرفی مختصری از محصولات گرانیتی وارداتی


granite


برخی از تصاویر از محصولات گرانیتی وارداتی نمایش داده می شوند :


Tile 0102_副本

Hot Tags: واردات گرانیت ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like