لبه های گرانیتی

لبه های گرانیتی

جزئیات محصول

لبه های گرانیتی


Curb به سنگ مرزی تعیین شده در لبه جاده ، که به عنوان سنگ تارتار یا لبه نیز شناخته می شود ، اشاره دارد ، در این جاده است که می توانید از جاده ، پیاده رو ، فضای سبز ، منطقه تفکیک و سایر قسمت های حاشیه جاده تفکیک کنید تا از امنیت آن اطمینان حاصل شود. فرم پیاده روی عمودی ، شیب دار و مسطح است.


استاندارد کیفیت مهار
الزامات کیفیت مواد سنگ کنار جاده: استفاده از ساختار سنگ مرمر از سازه همگن ماشینکاری سنگ طبیعی سنگ ، استحکام سنگ باید واجد شرایط باشد ، رنگ و درخشش آن یکنواخت باشد ، بدون سطح ترک ، لبه ها و یکپارچگی ، ظاهر سازگار باشد ، بدون لکه آشکار ، تفاوت رنگ ، پدیده هوازدگی وجود ندارد ، در هنگام بارگیری و بارگیری مجاز به ریزش ، ضربه ، زدن ، ضربه ، زدن نیستید تا مبادا آسیب ایجاد کند.

مورد نیاز پردازش محدود
بسته بندی مطابق طول یکنواخت انجام می شود ، سطح بیرونی باید برش داده شده و صیقل داده شود ، خطای مجاز طول آن در حدود 20 میلی متر پوند است ، و خطای مجاز از عرض ، ضخامت و ارتفاع در حدود 2 میلی متر پوند است.


مقررات ساختمانی محدود
الف) برای ساخت و ساز باید به خط عبور وصل شود. خط ارتفاع باید مطابق قسمت بالای صفحه جانبی سفت شود.
ب) مهاربندی باید با تزریق بلوک ساخته شود و بلوک تزریق متراکم باشد.
ج - جابجایی در اتصالات مرزی نباید از 1 میلیمتر تجاوز کند ؛ سنگ و ضلع جانبی باید به طور مساوی در وسط خمیده باشند.
D. اندازه و انتهای سنگ مسطح حاشیه ای باید مطابق با الزامات طراحی باشد. ظاهر زیبا ، بخشی از قسمت سنگ خمیده باید مطابق شعاع پردازش ویژه سنگ خمیده ، سنگ تراشی طراحی شود تا از خط صاف ، صاف ، محکم محکم استفاده شود. سنگ جانبی قوس باید بعد از اتمام کار دستی جلا داده شود.
E. پشت پرده باید با عرض حداقل 50 میلی متر و ضخامت آن کمتر از 15 میلی متر خم شود.
F. قلاب زدن: در هنگام قلاب زدن ، خط باید دوباره آویزان شود. زباله های موجود در اتصالات سنگی جانبی را برداشته ، آنها را با آب مرطوب کنید و سپس آنها را با ملات سیمانی 1: 2.5 پر کنید.
ج. به درستی آب را حفظ کرده و بعد از اتصال و نصب ، مهار آن را حفظ کنید.


معرفی مختصری برای محصولات لبه گرانیتی:


granite


محصولات لبه گرانیتی در تصاویر نشان داده شده است:


kerbstone granite

Hot Tags: لبه های گرانیتی ، تامین کننده ها ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like