کانتر گرانیت

کانتر گرانیت

جزئیات محصول

کانتر گرانیت


تنوع ظریف رنگ روی گرانیت غیرممکن است توسط محصولات ساخته شده توسط انسان ساخته شود. این خانه شما را شخصی سازی می کند و شخصیت را به آشپزخانه شما می افزاید. هرچه نور داخل اتاق تغییر کند ، رنگ آن را نیز روی گرانیت تغییر می دهد. رنگ ها ، لکه ها و سایر الگوهای گرانیت بر خلاف گرانیت معمولی ساخته شده توسط انسان ، که فقط یک لایه روی سطح دارد فقط در کل سنگ اجرا می شود. ویژگی های این سنگ از سنگ به سنگ متفاوت است.
گرانیت ماده ای است که در سراسر جهان یافت می شود. هر منطقه از سنگ دارای کیفیت منحصر به فرد خود است. با استفاده از میز ساده و گرم ، عمیق ، گرم و عمیق از صفحات سنگی گرانیت می توان تقریباً با هر سینک و لوازم جانبی مانند سرامیک ، مس ، فولاد ضد زنگ ، و غیره. این فقط یک fad نیست. بلکه محبوب است ، بنابراین باید بگوییم ، و سابقه خوبی دارد.


معرفی مختصری برای محصولات گرانیت mesa:


granite


لکه ها ممکن است ایجاد شوند ، اما در بیشتر موارد آنها به دلیل عدم بسته شدن گرانیت یا بوجود آمدن میزهای غیر طبیعی برای مصارف شخصی ایجاد می شوند. به عنوان مثال ، سرکه سس سویا به راحتی یک شبه روی یک سنگ سبک قابل جمع شدن است ، اما چند نفر از ما آلودگی را رها می کنیم. سطح کار ما یک شبه؟ تا زمانی که گرانیت بسته شده و مایع و مواد غذایی از بین بروند ، میزهای اتاق شما باید برای مدت طولانی عالی به نظر برسند.


این ماده از نظر دوام بسیار سخت است و از نظر دوام بسیار خوبی عمل می کند ، در حالی که بافت طبیعی از طعم بی نظیری برخوردار است و به خصوص زیبا به نظر می رسد. مردم نسبت به این ماده از این فانتزی استفاده می کنند تا بیشتر از همه تزئین کنند زیرا مزایای بسیار برجسته ای دارد ، همچنین نوع طبیعی ، بدون مواد پرداخت کننده مصنوعی ، اما از آنجا که از سنگ طبیعی ساخته شده است ، یک چیز نباید STH را به راحتی درمان کند ، تابش آن است ، تابش در بهترین زمان برای انجام آزمایش ، تهویه بیشتر پس از استفاده.


نکته:
اگرچه گرانیت از دوام بالایی برخوردار است ، اگر به سختی ضربه بزنید ، شکسته خواهد شد. در قسمت ایمنی ، هنگام برش وسایل روی میزهای گرانیتی ، یک براکت قرار دهید ، کارد و چنگال های سنگین را درون کابینت ها قرار دهید ، و بونسای یا چیزهای دیگر را روی میزهای گرانیتی قرار ندهید.


برخی از تصاویر ساده از محصولات گرانیت mesa:


giallo california granite

Hot Tags: میز گرانیت ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like