کانتر گرانیت کانتر

کانتر گرانیت کانتر

جزئیات محصول

کانتر گرانیت کانتر


حاشیه countertop بخش مهمی از میز جدید آشپزخانه است که ظاهر تمام شده را ارائه می دهد ، اما همچنین چیزی است که اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد. برای لبه های mesa گزینه های زیادی وجود دارد ، بنابراین موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد. میزهای رومیزی می توانند بسیار گران شوند ، بنابراین باید تصمیم بگیرید بودجه خود را قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب کدام سبک انتخاب کنید. گزینه های متنوعی برای میزهای رومیزی از هر نوع ، اعم از آن ، چوب ، لمینت ، گرانیت یا سنگ مرمر وجود دارد. محبوب ترین سبک ها


Straight یکی از رایج ترین سبک ها است ، همچنین یکی از ساده ترین و ارزانترین کار نصب در این سبک از mesa edge ، چوب مناسب مواد در لبه جدول زیر است ، این موارد ممکن است یک تکه ، رنگ خالص باشد ، به خصوص اگر جدول به خودی خود یک رنگ خالص از یک انتهای آن به طرف دیگر نیست ، در اکثر برنامه ها ، لبه مستقیم یا لبه باریک بدون درز است و یک سبک نسبتاً سنتی را فراهم می کند. اگر یک میز چند لایه داشته باشید ، متوجه خواهید شد که از نظر رنگ و الگوهای ، انواع مختلفی از گزینه های لبه دار وجود دارد ، دقیقاً مانند سطح countertop.

لبه به سبک لبه نوعی از لبه های پیست است ، توجه داشته باشید که لطف و ظرافت را در طراحی نشان می دهد ، این نوع سبک توسط منحنی مقعر و محدب قرار گرفته و تبدیل می شود. این نوع لبه به خصوص برای مواد طبیعی گران تر و سخت تر مناسب است ، از جمله به عنوان مرمر ، کوارتز یا گرانیت. میزهای طبیعی ، مانند میزهای گرانیتی ، دارای بسیاری از لبه های تزئینی ظریف با لبه های با دقت خمیده هستند.


مشهای بینی گاو با اشکال برجسته مشخص می شوند که معمولاً برای مش کاشی و سرامیک مناسب هستند. آنها را می توان نه تنها برای میزهای آشپزخانه بلکه برای حمام و موارد دیگر نیز استفاده کرد. آنها همچنین می توانند برای میزهای رومیزی مورد استفاده قرار گیرند. در این حالت ، تمام پیام از جمله لبه ها کاملاً یکپارچه است ، و سبک های مختلف زیادی برای حاشیه mesa mesa وجود دارد. این شامل یک جلوه بینی گاو نریده شده و یک اثر گاو بینی نیم دایره ای است. با راست پایین ، لبه ها ، و غیره

سطح تخته میز نیز می تواند با تخته های چوبی سخت ساخته شود ، که معمولاً به پایان رسیده و می توان آن را به لبه countertop چسباند. این فقط مربوط به میزهای چوبی ، به خصوص تخته سه لا است. نوارهای چوب سخت در امتداد لبه میز ، چسبانده می شوند ، با میز کار گرما می خورند. هر زمان ، لکه ها و خراش ها می توانند باعث آسیب به لبه شوند و نیاز به بازگرداندن دوره ای دارند ، اما این هیچ تفاوتی با سطح میز چوب.


معرفی مختصری برای محصولات گرانیتی mesa edge:


granite


برخی از تصاویر از محصولات گرانیتی mesa edge نشان داده شده است:


kerbstone granite


Hot Tags: لبه های روبرو گرانیت ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like