شرکت گرانیت

شرکت گرانیت

جزئیات محصول

شرکت گرانیت


منابع معدنی گرانیت چین نیز بسیار غنی ، ذخایر بزرگ ، متنوع است. براساس آمار داده های نظرسنجی ، بیش از 100 نوع گرانیت طبیعی در چین وجود دارد. ساختن زینت USE گرانیت را الگوی تزئینی ، رنگ و درخشش مشخصه و تولید مواد اولیه خود می کند. بهترین گزینه ها گل داودی سبز ، گل برفی سبز ، yunlimei در یانشی ، هنان ، سبز سبز در زنان ، شاندونگ ، لینوژ سبز در لینوژ ، سبز لینوژ ، سبز جنگلی به هر حال ، آزبست در سیچوان ، سبز لوبیا در جیانگشی ، zhongshan جید در zhongshan ، lingqiu در shanxi ، نارنجی ، مارون سفید ، گلهای سبز و سیاه ، گلهای زرد و سیاه و غیره .Granite از لایه سنگی زیرزمینی با کیفیت بالا ساخته شده است ، که صدها میلیون سال پیر شده است ، و فرم بسیار پایدار است نیازی به نگرانی در مورد تغییر شکل به دلیل اختلاف دمای معمولی نیست. پلت فرم گرانیتی از طریق آزمایشات دقیق فیزیکی و انتخاب مواد گرانیتی ، کریستال ریز ، بافت سخت. زیرا گرانیت یک ماده غیر فلزی است ، بدون واکنش مغناطیسی و تغییر شکل پلاستیک نیست. .Granite از سختی بالای آن استفاده می کند ، بنابراین دقت در نگهداری مناسب. از آنجا که گرانیت اغلب حاوی مواد رادیواکتیو است ، لازم است سطح اشعه گرانیت را اندازه گیری کرده و کاربرد آن را تأیید کنید.
منابع گرانیتی فراوان در چین ، طیف گسترده ای از مهندسی عمران باستان در مقادیر زیادی. بیش از 40 نوع مواد تزئینی سنگی مانند سبز سبز وجود دارد و مناطق اصلی تولید آن عبارتند از: Mount tai in shandong، laoshan، huashan in shanxi، xishan در پکن و فوجیان جنوبی.


زمین گرانیتی از تخته جدید نامطلوب نیست از موم زیر و موم استفاده کنید: چرا که زمین گرانیت از تخته جدید غیر قابل قبول است موم کف و موم صورت را انجام می دهیم ، می توانیم مقایسه ای با مرمر انجام دهیم که می تواند نتیجه گیری کند.
هر دو سطح مرمر قدیمی و جدید ، از کریستال های کربنات کلسیم تشکیل شده است ، ذرات آن بزرگ است ، بنابراین منافذ بزرگ ، حتی پس از صحیح صیقل دادن ، هنوز هم می تواند تحت یک رابط ناهموار میکروسکوپ دیده شود ، این منافذ ریز برای موم پاییز یک مزیت است: وقتی آستانه پایین موم ، وزن مولکولی کوچک موم ، نفوذپذیری زیاد ، همراه با اثر مویرگی ، به سرعت موم پایین در سطح مرمر و تشکیل فیلم جذب می شود ، هنگامی که رطوبت کاملاً در موم پایین فرار می کند ، قدرت جذب بیشتر می شود ، ظرفیت جذب بسیار مهم است. از این وسیله برای رقابت در بین مردم و کشیدن وسایل روی نیروی سطح آن استفاده می شود ، بدون اینکه مومی از سطح زمین خارج شود.
برای زمین گرانیت جدیدی که گذاشته شده ، اجزای اصلی آن در بلورهای کوارتز ، میکا ، فلدسپات ، تراکم ، سختی بالا ، به علاوه پرداخت مصنوعی ، تعداد کمی از آن گرانیت سطح گرانیت را تشکیل می دهند ، بنابراین وقتی موم پاییز ، موم غیرقابل نفوذ ، هیچگونه عمل مویرگی ایجاد نمی شود. البته ، هیچ نیروی جذب ضعیفی یا بسیار ضعیفی وجود ندارد ، سطح موم وقتی افراد روی آن قدم می زنند ، به راحتی سقوط می کنند و کار کردن موم بی فایده است.
به این نوع شرایط توجه داشته باشید ، تا گرانیتی از جنس تخته جدید ، در مدت نیمی از سال بعد از گذاشتن در یک سال از سال ، به استفاده از gush تمیز برای نگه داشتن شمع ، اقدام به خرد کردن گلس کنید ، تا از مضرات لکه دار جلوگیری کنید. گرانیت ، روشنایی سطح خود را حفظ می کند. از آنجا که جریان روزانه افرادی که در جهات مختلف ، نیروهای مختلف قدم می زنند ، میزان ساییدگی در سطح گرانیت نیز پس از یک دوره زمانی متفاوت است.


مختصری از محصولات شرکت گرانیتی :


granite


نمایش گرانیت مربوط به محصولات شرکت گرانیتی


garden bench

Hot Tags: شرکت گرانیت ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like