بلوک گرانیت

بلوک گرانیت

جزئیات محصول

بلوک گرانیت


استخراج گرانیت به طور کلی به مراحل زیر تقسیم می شود:
در معدن گرانیت ، اولین منطقه معدن با توجه به شرایط منابع و تقاضای بازار انتخاب می شود و مرز معدن ، مقیاس تولید و سیستم کار معدن تعیین می شود. کارخانه معدن بر اساس تجزیه و تحلیل جامع از محیط طبیعی انجام می شود ، شرایط اقتصادی و تکنولوژیکی: فرایند معدن را می توان به حمل و نقل توسعه ، سلب و استخراج معادن تقسیم کرد.
حمل و نقل و بارگیری را توسعه دهید
وظیفه توسعه و حمل و نقل باز کردن مسیر حمل و نقل از منطقه معدن به مراحل کار در این پل و مسیر حمل و نقل به سمت میدان زباله است. روشهای توسعه و حمل و نقل متداول از معادن روباز گرانیتی عبارتند از:
(1) توسعه بزرگراه حمل و نقل اتومبیل ، که قابل انعطاف و انعطاف پذیر است ، می تواند بازی کاملی به بازده تجهیزات بارگیری بدهد ، به طور گسترده ای به تصویب رسیده است.
(2) جرثقیل جرثقیل باز بدون جاسوسی ، این روش نیازی به حفر کانال حمل و نقل از سطح به مراحل معدن ندارد و مستقیماً توسط تجهیزات جابجایی جرثقیل دنده جرثقیل استفاده می شود. این روش دارای مهندسی کمی ، سرمایه گذاری کم است ، اما محدود به ظرفیت و محدوده کاری دکل جرثقیل ، انعطاف پذیری ضعیف.
علاوه بر این ، حمل و نقل واگن برقی برای توسعه جاده شیب دار ، ماشین حمل و نقل جاده ای و جرثقیل دکل جرثقیل و راه های دیگر وجود دارد.
دو نوع تجهیزات بارگیری برای بارگیری مواد اولیه بر روی تجهیزات حمل و نقل وجود دارد: نوع ثابت و نوع متحرک: جرثقیل ماست ثابت است ، این نوع تجهیزات از نظر ارتفاع ، بلند کردن وزن ، هم عملکرد بارگیری و هم حمل و نقل ؛ جرثقیل خزنده و جرثقیل چرخ متحرک هستند. تجهیزات بارگیری ، این نوع تجهیزات انعطاف پذیر است ، اما ارتفاع بالابری ، وزنه برداری کوچک است ، برای بارگیری مواد فله ای در اندازه های بزرگ مناسب نیست. حمل و نقل سنگ های زباله از چرخ دستی دستی ، بارگیری جلو ، بولدوزر ، جرثقیل ، اتومبیل و سایر تجهیزات مناسب نیست.


معرفی مختصر در مورد محصولات بلوک گرانیتی:


granite


برخی از تصاویر از محصولات بلوک گرانیتی نشان داده شده است:


Dark grey granite

Hot Tags: بلوک گرانیت ، تامین کننده ها ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like