حمام گرانیت

حمام گرانیت

جزئیات محصول

حمام گرانیت


گرانیت به عنوان نمادی از ثروت ، طعم و زیبایی در نظر گرفته می شود ، اما بسیار گران نیست. دارای طیف گسترده ای از کاربردهای مختلف است و می توان برای دیوارها ، میزهای رومیزی ، کف و غیره مورد استفاده قرار گرفت. این ذاتا با دوام و همه کاره است. برخی از افراد در مورد استفاده از گرانیت در حمام ها شک دارند. چرا یا نه؟ در اینجا برخی از ملاحظات اصلی ذکر شده است.
مزایای
اقتصاد: علیرغم ظاهر لوکس ، از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است. تنها از نظر قیمت مناسب بلکه کیفیت عالی و قیمت مناسب نیز در برابر سایش و پارگی بسیار مقاوم است. در نتیجه ، این سرویس بسیار طولانی دارد و می تواند برای چند دهه ماندگار شوید
مقاوم در برابر خراش: همه آنها از مواد بسیار سخت ساخته شده اند که با خراشیدن آسیب نمی بینند. حتی اگر می خواهید دیوارها را خرد کنید ، لازم نیست نگران خراشیدن سطح باشید. در حقیقت ، گرانیت تنها دوم است. علاوه بر این ، گرانیت از مقاومت در برابر حرارت و فشار بالا برخوردار است و آن را به یک ماده ایده آل برای دیوارهای حمام تبدیل می کند.
میزان کتاب مقدس کم است: زیرا گرانیت اصولاً به جنس سنگی از خاصیت متخلخلها تعلق ندارد ، بنابراین میزان کتاب مقدس آنها کم است. از این رو نیازی به آب بندی مخصوصاً کاشیهای کف تاریک نیست.
معایب
انتخاب رنگ ها محدود است: هر آجر بی نظیر است ، اما انتخاب رنگ آن محدود است ، فقط مواردی که به طور طبیعی وجود دارند. اگر دوست دارید دیوار یا میز حمام خود کمی رنگی تر باشد ، ممکن است دریابید که گزینه ها بسیار محدود هستند .
لغزنده: مانند سایر مواد ، گرانیت آب را جذب می کند و لغزنده می شود. اگر در مکانی مرطوب مانند نصب گرانیت کف حمام باشد ، خطر خاصی وجود دارد. این یکی از اصلی ترین دلایل عدم استفاده از گرانیت به عنوان کف در استخرها است. و چشمه های آب گرم مانند برخی از سنگ های طبیعی دیگر. در این مرحله ، گرانیت برای دیوارها استفاده می شود.

قیمت گران تر است: در تزئین ، کفپوش نیز نیاز به سرمایه گذاری زیادی دارد. در نتیجه ، گرانیت ممکن است بودجه را تحت الشعاع قرار دهد ، اما همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، بیشتر مردم اکنون می توانند هزینه آن را بپردازند.


معرفی مختصر در مورد محصولات حمام گرانیتی :


granite


برخی از تصاویر از محصولات حمام گرانیتی نمایش داده می شوند


Tile 0601_副本

Hot Tags: سرویس بهداشتی گرانیت ، تهیه کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like