کانتر حمام گرانیت

کانتر حمام گرانیت

جزئیات محصول

کانتر حمام گرانیت


جوانب مثبت و منفی میزهای گرانیتی برای کابینت حمام
طبیعت رنگ طبیعی سنگ ، تنوع متنوعی دارد ، از ظرافت ابتدایی و ساده ، جلوه دکوراسیون طبیعی و باشکوه ، عمیقا توسط طراح معماری و مورد علاقه مصرف کننده مصرف کننده دکوراسیون خانواده استفاده می شود. حمام
گرانیت طبیعی mesa
گرانیت ، سنگ آذرین با منافذ کمتر ، به عنوان یک ماده سنتی برای میزهای کابینت استفاده می شود. عملکرد و مزایای آن به شرح زیر است:
الف) چگالی بالا ، سختی بالا ، سطح آن بسیار مقاوم در برابر سایش است ، که تا حدی احتمال آلودگی و آلودگی را کاهش می دهد. آزمایش خاصیت ضد باکتریایی بهتر ثابت می کند که گرانیت از نظر بازسازی ضد باکتریایی بهتر در بین کلیه مواد قابل استفاده است. برای میزهای آشپزخانه
ب) بافت سنگ طبیعی بسیار زیبا و سخت ، با مقاومت در برابر خراش و مقاومت در برابر سایش مناسب است.
C ، هزینه کم ، طراحی و رنگ متفاوت هستند ، متداول ترین انواع مختلفی از قیمت تنها 200 یوان در حدود یک متر ، متعلق به اقتصادی ترین ماده یک پیام است.
تعمیر و نگهداری گرانیت:
الف - برای تمیز کردن میز از پارچه ای نرم استفاده کنید. پاک کننده باید خنثی و بدون ساینده باشد. از مایع و آب تمیز کننده ظرف استفاده کنید.
ب) بعضی از پاک کننده های خانگی می توانند برای تمیز کردن میز استفاده شوند اما اثری از خود به جا می گذارند. به یاد داشته باشید هر چه محصول تحریک کننده تر باشد احتمال شکستن سطح ماده پخت کننده بیشتر است. آب گرم و اسفنج ها بهترین محصولات تمیز کننده هستند.
ج. سرکه مخلوط با آب برای تهیه محلول می تواند لکه ها ، گریس ها و غیره را از بین ببرد.
د) از تماس با گرانیت سیاه خالص با اسید سیتریک ، سرکه یا سایر محصولات اسیدی خودداری کنید ، زیرا میزهای گرم به راحتی توسط اسید خورده می شوند.
ث: استفاده گاه به گاه از مواد لعاب مبلمان می تواند از انگشت گرانیت جلوگیری کرده و میز را زیباتر جلوه دهد.
F. درجه حرارت بالا و دمای پایین به گرانیت آسیب نمی رساند. ظروف غذا با درجه حرارت بالا می توانند مستقیماً گرانیت مس را وارد کنند.
G. اگر شکاف هایی روی میز وجود دارد ، بهتر است از قرار دادن وسایل با درجه حرارت بالا در شکاف ها خودداری کنید. رزین اپوکسی در شکاف هنگامی که مدت طولانی در معرض دمای بالا قرار دارد ذوب می شود.


معرفی مختصری برای میزهای گرانیتی حمام :


granite


چند عکس ساده از رومیزی گرانیتی حمام :


Tile 0302_副本

Hot Tags: میزهای گرانیتی ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like