کانتر گرانیت تیره

کانتر گرانیت تیره

جزئیات محصول

کانتر گرانیت تیره


جنس سنگ طبیعی نوعی مواد تزئینی درجه بالا با احساس زیبایی شناسی طبیعی و بافت منحصر به فرد است. سطح آن بسیار زیبا و سخت به نظر می رسد ، اما به دلیل طبیعت طبیعی و تنوع ساختار معدنی و همچنین وجود بسیاری از نقص ها و مشکلات مواد سنگی به خودی خود ، در واقع ، مواد سنگ طبیعی بسیار ظریف است. مواد سنگی طبیعی نیاز به در هنگام نصب و نه تنها مراقب باشید ، باید به نوازش توجه داشته باشید و در استفاده همزمان روزانه به طور همزمان دقت بیشتری را حفظ کنید.
به دلیل شرایط خاص محیطی سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی ، آب و گاز آن ، رطوبت ، قالب و خاک و اغلب در تماس با مواد شوینده و سایر مواد شیمیایی روزانه است ، بنابراین حمام سنگی بسیار آسان است که آلوده شود ، پس از آن که نگهداری خوب نیست ، سطح سنگ خورده می شود ، بدون نور سفید می شود ، یا حتی خط رنگی به نظر می رسد.
بنابراین در زندگی روزمره مراقب باشید از شامپو حاوی رنگ استفاده نکنید ، از صابون و شامپو حاوی رنگ مصنوعی استفاده نکنید و بدون استفاده از XiDiPin اسیدی یا قلیایی ، باید مواد شوینده خنثی برای تمیز کردن سطح ، تا حد امکان خشک شود. سطح مواد سنگی ، به مواد آلوده کننده سطح مواد سنگ سقوط کرده اند تا بلافاصله پاک شود ، و غیره.


بافت سنگ مرمر mesa نرم و زیبا ، بسیار زیبا ، ظریف ؛ استحکام خوب ، سختی بالا ، مقاومت در برابر سایش قوی ، تغییر شکل درجه حرارت پایین ؛ تمیز کردن آسان ، جذب آب کم.به دلیل اینکه کاسه حمام خیلی بزرگ نیست و معمولاً مدل سازی نمی شود ، بنابراین نیازی به برای انجام چسب درز مسطح با استفاده از سنگ طبیعی ، و استفاده از کابینت حمام هیچ روغنی وجود نخواهد داشت ، بنابراین سنگ طبیعی نمی تواند مشترک باشد و کاستی های نفوذ ، روی پیشخوان حمام کاربرد وجود ندارد ، بنابراین مدل سازی سطح ساده پیشخوان حمام است که می تواند مواد سنگ طبیعی را انتخاب کند.

معرفی مختصر در مورد محصولات مش گرانیتی سیاه:


granite


برخی از تصاویر از محصولات مش گرانیتی سیاه نشان داده شده است:


garden bench

Hot Tags: میزهای گرانیت تیره ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like