کانتر گرانیت سفارشی

کانتر گرانیت سفارشی

جزئیات محصول

کانتر گرانیت سفارشی


موادی که کابینت جاه طلبی خود را در موقعیت دیگری قرار می دهد با متریال سنگی معمولاً این مرمر است که جنس را برای مقایسه قیمت بلندتر یا گرانیت استفاده می کند (قیمت و الوار برابر است) ، همه متعلق به جنس سنگ طبیعی هستند. مصالح سنگ طبیعی را بیان کنید ، چه کسی احتمال دارد فکر می کنم این است که رادیواکتیویته داشته باشید ، درست است ، کابینه که خود را در موقعیت دیگری قرار می دهد که جاه طلبی با مواد سنگی است می تواند دارای یک ماده رادیواکتیو واقعاً در داخل باشد ، اگرچه مواد سنگی دارای پردازش ویژه ای هستند ، اما هنوز مناسب ماندن پرسنل نیستند.
آیا کابینت Ambry خود را در موقعیت دیگری با متریال سنگ قرار دهید تا از این مزیت برخوردار باشد که جنس مقاوم در برابر رطوبت ، مقاومت در برابر گرما ، سخت ، خاصیت پایدار بودن ، استفاده از تعداد ثابت سال برای رشد واقعی است ، اما بازگشت به مواد سنگ طبیعی این احترام حتی خواهد گفت از آنجا که مواد سنگ طبیعی هستند ، به عنوان یک نتیجه از رطوبت آب و هوا ، ریزش آب از سطح سنگ بیرون می روند ، سنگ دارای رنگ است ، همچنین کثیف نیز دیده نمی شود. روشن نیست. و آب را برای بازگشت آسان به رشد خزه داشته باشید ، این یک کاستی است که به فرد غیر قابل تحمل می دهد.
علاوه بر این ، آیا کابینت خود را در موقعیت دیگری قرار دهد که درب کابینت را با مصالح سنگی نصب کند تا بتواند پیچیده ای را مقایسه کند ، نیاز بیش از همه را بر روی کابینت مواد سنگی قرار دهید تا خود را در موقعیت دیگری محفوظ نگه دارید قاب چوبی ، نصب لولا برای رفع درب کابینت روی قاب چوبی next.If برخی از فن آوری های پرسنل نصب خوب نیست ، آسان است به دلیل کابینت و درب کابینت هماهنگ نیست.

مزیت کابینت سنگی
1 ، بدون تغییر شکل ، سختی بالا ، مقاومت در برابر سایش. پس از پیری طبیعی طولانی مدت ، این سنگ دارای ساختار یکنواخت ، ضریب انبساط حداقل خطی ، ناپدید شدن کامل استرس داخلی و عدم تغییر شکل است. از ترس از اسید ، فرسایش قلیایی نمی ترسید ، لازم نیست روغن ، آسان به چوب گرد و غبار ، تعمیر و نگهداری ، تعمیر و نگهداری راحت و ساده ، عمر طولانی است.
2 ، مقاومت در برابر سایش ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، نگهداری رایگان. استحکام خوب ، سختی بالا ، مقاومت در برابر سایش بالا ، تغییر شکل درجه حرارت پایین. آیا خراش ظاهر نمی شود ، نه با شرایط دمای ثابت برای جلوگیری از ، در دمای معمولی همچنین می تواند خواص فیزیکی اصلی خود را حفظ کند .
3. پایداری بدنی ، ساماندهی دقیق ، عدم خنثی روی سطح به دلیل ریزش دانه ضربه ، که در صحت هواپیما آن ، ماده پایدار تأثیر نمی گذارد ، می تواند تغییر شکل طولانی مدت ، ضریب انبساط خطی کوچک ، دقت مکانیکی بالا ، زنگ زدگی ، ضد مغناطیسی را تضمین کند. ، عایق بندی بدون عیب و نقص ، می تواند در هنگام اندازه گیری یکنواخت حرکت کند ، بدون احساس تاخیر ، در اثر رطوبت ، هواپیما که به خوبی وزن نمی شود ، تحت تأثیر قرار گیرد.
4 ، همه ما می دانیم سنگ مرمر یک ماده بسیار گران است ، طراحی سطح متنوع است ، رنگ نیز دارای چندین انتخاب است ، بسیاری از افراد ثروتمند دوست دارند این ماده را انتخاب کنند ، این به تدریج وضعیت مردم را منعکس می کند ، بنابراین ، بیشتر مردم مرمر را انتخاب می کنند. در این نکته ببینید
5 ، تمیز کردن آسان کوتاه مدت ، سنگ مرمر علاوه بر ظاهر زیبا ، می تواند وضعیت ، و یا دارای مزایای دیگر ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا از سنگ مرمر بسیار خوب است ، برای آشپزخانه از محیط با درجه حرارت نسبتا بالا ، آن را هیچ تاثیری ایجاد نمی کند ، و مرمر از آب نمی ترسد ، معمولاً تا زمانی که یک حوله را با دستمال مرطوب کنید لکه ها را لکه دار می کند و جدی نیز مقداری مواد شوینده به آن اضافه می کند.


معرفی مختصری برای محصولات گرانیتی سفارشی:


granite


برخی از تصاویر از محصولات mesa گرانیتی سفارشی نمایش داده می شود:


Tile 0102_副本

Hot Tags: صفحات میز گرانیتی سفارشی ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like