گرانیت ارزان

گرانیت ارزان

جزئیات محصول

گرانیت ارزان


به عنوان نوعی مواد تزئینی ساختمان با درجه بالا ، از سنگ در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ، تزئینات دیوار پرده و ساخت وسایل عمومی استفاده می شود. در حال حاضر ، سنگ مشترک در بازار عمدتاً به سنگ طبیعی و سنگ مصنوعی ، مرمر تقسیم می شود. .
سنگ مصنوعی طبق فرایند به سنگ تراززو و سنگ مصنوعی تقسیم می شود. سنگ تراشی از سیمان ، بتون و سایر مواد اولیه ساخته شده است. سنگ مصنوعی سنگ طبیعی است. مواد اولیه ، به علاوه چسب ، مانند فشار ، پولیش. دو مورد اخیر به صورت مصنوعی ساخته می شوند ، بنابراین شدت آن به اندازه ارزش سنگ طبیعی نیست. سنگ است محصولات درجه یک از مواد تزئینی معماری ، سنگ طبیعی به طور کلی تقسیم می شود به گرانیت ، SLATE ، ماسه سنگ ، سنگ آهک ، سنگ آتشفشانی ، و غیره ، با پیشرفت و پیشرفت مستمر علم و فناوری ، محصولات سنگ مصنوعی با گذشت هر روز در حال تغییر هستند ، کیفیت و زیبایی در مقایسه با سنگ طبیعی پایین نیست. طراحی معماری ، سنگ در حال حاضر به یکی از مواد اولیه مهم برای ساخت و ساز ، دکوراسیون ، راه و پل تبدیل شده است.مقاوم در برابر آتش
انواع مواد سنگی متفاوت است ، برخی از مواد سنگ در اثر درجه حرارت بالا سقوط می کنند ، تجزیه شیمیایی ایجاد می کنند.
(1) گچ: در بیش از 107 om تجزیه شده است.
(2) سنگ آهک و سنگ مرمر: وقتی دما بیشتر از 910 omp تجزیه می شود.
(3) گرانیت: ترک به دلیل عدم تعادل حرارتی مواد معدنی تشکیل دهنده در 600
انبساط و انقباض
همچنین انبساط حرارتی و انقباض سرما است ، اما اگر گرما پس از خنک شدن ، انقباض آن نمی تواند به حجم اصلی بازگردد ، و باید بخشی از انبساط دائمی باقی بماند ؛ آرسنال ایالات متحده از 0 ℃ تا 100 tested و سپس به 0 تست کرده است. ℃.
مقاومت در برابر سرما
هنگامی که درجه حرارت به منفی 20 reaches می رسد ، آب در منافذ مسدود خواهد شد و 1/10 از حجم اصلی آن گسترش می یابد. اگر سنگ نتواند در برابر نیروی چنین انبساطی مقاومت کند ، آسیب می بیند. اگر میزان جذب آب از 5/0٪ کمتر باشد ، مقاومت در برابر سرما در نظر گرفته نمی شود.
دوام
جنس سنگ از دوام مطلوبی برخوردار است ، بنایی که با مصالح سنگی ساخته می شود دارای امکان دائمی است. افراد باستانی مدت هاست این نکته را به رسمیت می شناسند ، بنابراین بسیاری از بناهای مهم و بناهای یادبود از سنگ ساخته شده اند
مقاومت فشاری
مقاومت فشاری مواد سنگی به دلیل عواملی نظیر یکنواختی ترکیب مواد معدنی ، ضخامت کریستال ، مواد سیمانی ، مساحت بار ، اثر بار و شکاف زاویه متفاوت خواهد بود. مقاومتهای فشاری (میزان جذب آب بسیار کم) در هنگام خشک و اشباع با آب ، از نظر مقاومت کوچکتر و چسبنده به یکدیگر است. برای سنگهای متخلخل و سیمانی متخلخل از آب ، در مقاومت خشک و مرطوب تفاوت معنی داری وجود دارد.
برای تزئینات ساختمان دو نوع سنگ وجود دارد ، سنگ طبیعی و سنگ مصنوعی که عمدتاً از سنگ طبیعی ساخته شده اند.


معرفی مختصر محصولات گرانیتی ارزان:


granite


برخی از تصاویر گرانیتی ارزان قیمت در معرض نمایش هستند:


富文本Hot Tags: گرانیت ارزان قیمت ، تهیه کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like